- - -

Zpět   Kontakt  další relaxační:     MENU RelaX      MENU POZNÁVACÍ        MENU POBYTOVÉ       MENU JEDNODENNÍ      >>>  /šedé nemají platné termíny/

Maďarsko: LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(4-5/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)     ZALAKAROS FREYA(bus)

LÁZNĚ HEVÍZ PALACE(bus)    LÁZNĚ SÁRVÁR(bus)     ZALAKAROS PARK_INN(bus)     Lázně Mosonmagyaróvár(4/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY AMETISZT(bus)   

Německo: Tropické Ostrovy_V(bus)     Tropické Ostrovy_E(bus)     Tropické Ostrovy_M(bus)   Bad Füssing_P(bus)   Bad Füssing_V(bus)   

Slovensko:  PODHÁJSKA***(bus)  PODHÁJSKA***(vlastní)

Slovinsko:  Mořský park TERMARIS_P(bus)     Mořský park TERMARIS_M(bus)     Rimske Terme(vlastní)     

 

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Lázně Bükfürdö 2019

víkendový lázeňský pobyt s výlety

AUTOBUSEM

PŘIPRAVUJEME

Hotel Piroska****

Termíny a ceny

 

Hotel Piroska**** Bük Spa&Wellness

 

 

Bükfürdő - jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní, otevřených plaveckých bazénů a zážitkových lázní a druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a lékařským  wellness střediskem. Lázně umístěné na 14 hektarech jsou skutečným lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Bazény s léčivou vodou o teplotě 32-38°C, plavecké bazény 
s vodou teplou 26 až 28°C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde 
se mohou do sytosti vydovádět. 

Nový svět saun pro 150 lidí byl vybudován pro opravdové milovníky sauny - tepidárium, parní lázně, infračervené i finské sauny, ledová kabina, aromasauna a venkovní finská sauna, vnitřní odpočinková zóna, vnitřní i vnější ochlazovací bazény, jacuzzi a kneipův bazén. Ten se doporučuje použít na závěr saunování.

 

Lázně Bükfürdö - program zájezdu:

1.den: 

Odjezd z Prahy v 06:30 hod., cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Büku nás čeká ubytování, relaxace koupání a večeře.

2.-3. den:

po snídani relaxace v termálních lázních, večeře.

3.den: 

(v termínu 24.9.-28.9. i 4. den) volný program a možnost koupání a relaxace v hotelovém wellness. 

Fakultativně výlet do města Förted, Balf, Sopron. Cestou zastávka a ochutnávka místních druhů vína.

4.den: 

snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod., odjezd do ČR v cca 14.00 hod.

Poznámka:

U zájezdu v delším termínu 1.-5.5. je 2-4.den: snídaně, relaxace, večeře. 5.den: snídaně, relaxace, odjezd do ČR cca ve 14.00 hodin. 

Hotel Piroska****(Červená Karkulka), Kossuth u. 60., 9737 Bük, Maďarsko

Hotel je v centru města Bük s dobrou dostupností ke všem atrakcím a zážitkům, které toto středisko nabízí. Hotelový park zároveň zaručuje klid a možnost relaxace. Léčebné lázně Bükfürdő jsou vzdáleny 2,5 km od hotelu a dopravu do nich zajišťuje hotel bezplatně, vlastním hotelovým autobusem.
Vybavení: restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní využívající především sezonní a regionální produkty, lobby bar, wellness bar, živá hudba a hudební večery na terase (18:00-22:00 hod.), večerní zábava pro dospělé i dětské programy, prostorné parkoviště ve dvoře, Wi-Fi v celém objektu (zdarma). 

Vlastní zážitkové lázně s třemi bazény, tobogánem, svět saun, široká nabídka wellness. Ve wellnessové části, vybudované podle principů Feng Shui se můžete příjemně vykoupat mezi rozmanitými tryskami, s turbogejzírem, s krční masáží a perlivou lázní, v zážitkových koupelích nebo se můžete ochladit ve venkovním bazénu hotelu. Ve světě sauny si můžete vybírat z následujících možností: finská sauna, biosauna (se světelnou terapií), infrasauna (se sloupy ze solných krystalů), turecké parní lázně s aromaterapií a světelnou terapií. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětská zážitková koupel s relaxačním prostorem s hračkami, dětskou postýlkou a s místností pro přebalování. Dámy se zase mohou nechat zkrášlit v kadeřnictví, relaxovat na kosmetice, pedikuře, manikuře nebo si vybrat ze široké nabídky masáží.

Ubytování: standardní, pohodlně vybavené pokoje s koupelnou se sprchou a WC, fénem, trezorem, ledničkou, TV a telefonem. Na vyžádání možnost pokojů s 1-2 přistýlkami. 

Stravování: Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu. Na vyžádání možnost dietní stravy - bezlepková, bezlaktózová, diabetes apod.

 

Hotel Piroska****

Termín

noci Cena za osobu Poznámka

dvoulůžkový

pokoj

přistýlka

(5-11 let)

přistýlka

(12-17 let)

do 5 let

jen doprava

jednolůžkový

pokoj

19.04.-22.04.

3 7 450 Kč 4 560 Kč 6 280 Kč 1 200 Kč  9 640 Kč VELIKONOCE

01.05.-05.05.

4 6 350 Kč 3 630 Kč 4 950 Kč  1 200 Kč  7 900 Kč v ČR svátek

04.07.-07.07

3 5 640 Kč 3 140 Kč 4 450 Kč 1 200 Kč  6 790 Kč v ČR svátek

26.09.-29.09

3 5 180 Kč 3 140 Kč 4 140 Kč 1 200 Kč  6 350 Kč v ČR svátek

25.10.-28.10

3 5 180 Kč 3 140 Kč 4 140 Kč 1 200 Kč  6 350 Kč v ČR svátek
Dítě do nedovršených 5 let ZDARMA, platí pouze dopravu 1 200 Kč

 

Cena zahrnuje: 

4x/3x ubytování, polopenzi, dopravu autobusem, minerální vodu na pokoji, 1denní vstupenku do léčebných lázní Bükfürdő (bez zážitkových bazénů a saun) + relaxační masáž - kromě termínu v březnu, hotelový bus k  lázním, používání županů, neomezený vstup a využívání hotelového wellness centra, Wi-Fi a technický doprovod během cesty autobusem a přihlášení v hotelu (check-in), 

Děti od 5 do 12 let mají zdarma ubytování a polopenzi, nemají v ceně vstup do lázní a dopravu.

 

Stravování:

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu. Na vyžádání možnost dietní stravy - bezlepková, bezlaktózová dieta, diabetes apod.

 

Cena nezahrnuje: 

pobytovou taxu 1,60 €/ osoba od 18 let/ noc – povinná platba při příjezdu. 

Zapůjčení koupacích plášťů 5 €/ kus/ pobyt + vratná kauce za koupací plášť - 10 €/ kus, 

extra výměna koupacího pláště- 3 €/ kus, 

extra výměna lázeňského ručníku 1,50 €/ kus.

 

Doprava: 

doprava pohodlným autobusem v ceně. Odjezd z Prahy v 6 hod., další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzinová čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna, cestou zdravotní zastávky. 

 

Nástupní místa:

Praha, Jihlava, Brno

 

Kurz forintu k 23.09.2023 100 HUF = 6.311 Kč

Hotel Piroska**** Bük

Hotel Piroska**** Bük

 

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.)

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

jezero termální lázně Bük Bükfürdö Szombathely Ják Sárvár Förted Balf Sopron Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus pohybové ústrojí SPA Hungary Humgaria sauna léčebné bazény Mosonmagyarovár perličkové lázně jacuzzi sauny parní kabiny teplá léčivá voda Förted Balf Sopron Györ