Zpět   Kontakt  další relaxační:     MENU RelaX      MENU POZNÁVACÍ        MENU POBYTOVÉ       MENU JEDNODENNÍ      >>>  /šedé nemají platné termíny/

Maďarsko: LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(4-5/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)     ZALAKAROS FREYA(bus)

LÁZNĚ HEVÍZ PALACE(bus)    LÁZNĚ SÁRVÁR(bus)     ZALAKAROS PARK_INN(bus)     Lázně Mosonmagyaróvár(4/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY AMETISZT(bus)   

Německo: Tropické Ostrovy_V(bus)     Tropické Ostrovy_E(bus)     Tropické Ostrovy_M(bus)   Bad Füssing_P(bus)   Bad Füssing_V(bus)   

Slovensko:  PODHÁJSKA***(bus)  PODHÁJSKA***(vlastní)

Slovinsko:  Mořský park TERMARIS_P(bus)     Mořský park TERMARIS_M(bus)     Rimske Terme(vlastní)     

 

- - -

 

 

 

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 logo

Zalakaros, hotel Park Inn****

víkendový zájezd včetně vstupů do lázní Gránit

 

AUTOBUSEM

 

Tertmíny a ceny

 

Park Inn - logo

Léčebné lázně Gránit

 

 

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu. Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. 

Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě v divoké přírodě jen vzácně. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

 

Nový krásný hotel Park Inn 4* se nachází v těsné blízkosti termálních lázní Gránit s různými vnitřními a venkovními bazény a tobogány. S léčebnými lázněmi Gránit a Aqvaparkem je hotel pohodlně propojený vyhřívanou chodbou, kam můžete jít i v županu. 

 

Vybavení: lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar, výtah, kulečník, video hry, šipky, herna pro děti, půjčovna kol.

 

Ubytování: dvoulůžkové pokoje (26 m2) s možností přistýlky jsou s balkonem, TV, telefonem, koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, trezorem, Wi-Fi. Pro rodiny lze zajistit 2 pokoje spojené dveřmi nebo pokoj Suites (46 m2) – až pro 5 osob. Rovněž jsou k dispozici pokoje pro hendikepované. Na pokojích je varná konvice.

 

Stravování:  

All inclusive: snídaně: 07.-10:00 hodin, obědy: 12:00-15:00 hodin, večeře: 18:00-21:30 hodin. 

Od 10:30-11:30 hodin brunch: pečivo, sladké cukroví, slané a sladké snacky, keksy, jednohubky, granole, rozinky, jogurt, müsli, semínka, zelenina, saláty, pomazánky, ovoce. 

Odpolední snack: 15:30-17:00 hodin: zákusky, keksy, dobroty, sladké a slané drobnosti, jednohubky neomezená konzumace : kava + minerální voda + ovocné nápoje + džusy vše z automatů, ovocný, černý a zelený čaj, pivo, stolní vino. 

Neomezená konzumace nápojů alko + nealko do 21:30 hodin. 

 

Lázně Gránit:   neomezený celodenní vstup pro hotelové hosty. V lázních naleznete termální a zážitkové bazény (vnitřní i venkovní), plavecký bazén, jacuzzi, sauny, koupele a nejrůznější terapeutické procedury.

 

Pro děti: Dětský vodní vnitřní svět – pro děti do 12 let má vícepodlažní bazén o rozloze vodní plochy 400 m2 a nabízí více než 60 druhů vodních atrakcí jako např. vodní děla, vodopády, 3 skluzavky různé obtížnosti a další. Zavěšené mosty a vestavěné ostrůvky nabízejí přístup z jednoho bazénu do druhého. Najdeme zde i dětskou saunu.

hotel Park Inn****
aquapark

Zalakaros - víkendový zájezd - program zájezdu:

1.den: 

odjezd z Prahy v 06:00 hod.,       >>>>mapka odjezdu z Prahy

další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzivá čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna, cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Zalakarose ubytování, relaxace, koupání a večeře. 

2.-3. den: snídaně, relaxace v termálních lázních, večeře nebo all inclusive. 4.den: snídaně, koupání a relaxace do 12:00 hod., po obědě u all inclusive odjezd do ČR cca ve 13 hod. 

U zájezdu 1.-5.5. je 1.-4.den: snídaně, relaxace, all inclusive. 5.den: snídaně, koupání a relaxace do 12.00 hod. (pokoje jsou k dispozici do 12.00 hod.), odjezd po obědě v cca 12.30 hodin. 

U zájezdu 1.-8.5. je 1.-7.den: snídaně, relaxace, all inclusive. 8. den: Po obědě odjezd do ČR v cca 12.30 hod. 

 

Termín dnů / nocí strava Cena za osobu
dvoulůžkový pokoj přistýlka
01.05.24 05.05.24 (st-ne) 5 dní / 4 nocí All inclusive od 12 820 Kč na vyžádání
01.05.24 08.05.24 (st-st) 8 dní / 7 nocí All inclusive od 20 530 Kč na vyžádání
05.05.24 08.05.24 (ne-st) 4 dní / 3 nocí All inclusive od 9 990 Kč na vyžádání
 

Cena zahrnuje: 

ubytování s all inclusive, dopravu autobusem, průvodce, každodenní vstupné do léčivých lázní Granit a Aquaparku, zapůjčení koupacích plášťů. All inclusive: nápoje: 07.00-21.30 (kava, čaj, minerální voda, juice, Coca-Cola, pivo, víno. Bufetová snídaně: 07.00-10.00 hodin, svačina: 10.00-11.30 hodin: sladké pečivo, slané pečivo, sušenky, cerálie, jogurty, müsli, zeleninové a ovocné saláty, ovoce, smetana, dipy, nápoje, obědy: 12.00-15.00 hodin bufet včetně nápojů. 
Svačina: 15.30-17.00 hodin: sladké a slané pečivo, zákusky, chuťovky. Večeře:18.00-21.30 hodin

Cena nezahrnuje: 

pobytovou taxu 1.70 €/ osoba od 18 let/ noc – povinná platba na místě. 

 

Kurz forintu k 18.05.2024 100 HUF = 6,377 Kč

>>>> Zpět nahoru

>>>> Zpět na program

Zpět   Kontakt  další relaxační:     MENU RelaX      MENU POZNÁVACÍ        MENU POBYTOVÉ       MENU JEDNODENNÍ      >>>  /šedé nemají platné termíny/

Maďarsko: LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(4-5/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)     ZALAKAROS FREYA(bus)

LÁZNĚ HEVÍZ PALACE(bus)    LÁZNĚ SÁRVÁR(bus)     ZALAKAROS PARK_INN(bus)     Lázně Mosonmagyaróvár(4/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY AMETISZT(bus)   

Německo: Tropické Ostrovy_V(bus)     Tropické Ostrovy_E(bus)     Tropické Ostrovy_M(bus)   Bad Füssing_P(bus)   Bad Füssing_V(bus)   

Slovensko:  PODHÁJSKA***(bus)  PODHÁJSKA***(vlastní)

Slovinsko:  Mořský park TERMARIS_P(bus)     Mořský park TERMARIS_M(bus)     Rimske Terme(vlastní)     

PRAHA Hlavní nádraží

Odjezdové místo

ZPĚT nahoru

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.)

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

jezero Balaton aquapark termální lázně Zalakaros Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus pohybové ústrojí SPA Hungary Humgaria sauna skluzavka zalakarošská voda Zimány stáda zubrů Zalavár Lázně Granit tobogán trampolína plavecký bazén jacuzzi sauna koupele