Zpět   Kontakt  další relaxační:     MENU RelaX      MENU POZNÁVACÍ        MENU POBYTOVÉ       MENU JEDNODENNÍ      >>>  /šedé nemají platné termíny/

Maďarsko: LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(4-5/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)     ZALAKAROS FREYA(bus)

LÁZNĚ HEVÍZ PALACE(bus)    LÁZNĚ SÁRVÁR(bus)     ZALAKAROS PARK_INN(bus)     Lázně Mosonmagyaróvár(4/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY AMETISZT(bus)   

Německo: Tropické Ostrovy_V(bus)     Tropické Ostrovy_E(bus)     Tropické Ostrovy_M(bus)   Bad Füssing_P(bus)   Bad Füssing_V(bus)   

Slovensko:  PODHÁJSKA***(bus)  PODHÁJSKA***(vlastní)

Slovinsko:  Mořský park TERMARIS_P(bus)     Mořský park TERMARIS_M(bus)     Rimske Terme(vlastní)     

Aquapark, který nikdy nezavírá ! Kapacita přes 6 600 osob

Na výšku by se sem vešla Socha Svobody a na délku Eiffelova věž!

- - -

 

 

NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

  DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

TROPICKÉ OSTROVY

největší aquapark v Evropě

 Štamprdlička

 

Tobogán z výšky 25 metrů

Tropický prales, bazén dlouhý 150 metrů

písečná pláž široká 7 metrů

28 a 31°C teplá voda, denně show atd.

 

Termíny a ceny

TROPICKÉ OSTROVY 2015 - Aquapark zvenčí

TROPICKÉ OSTROVY 2015 - Aquapark uvnitř

TROPICKÉ OSTROVY 2015 - tobogán

Dopřejte si pobyt na Tropickém ostrově, je otevřen non-stop. 

Hala je největší na světě, 360 x 210 m, výška 110 m s plochou 6.000 m². 

Původně byla vybudována pro stavbu vzducholodí.

Zařízena je v thajském stylu a uzpůsobena pro zábavu, koupání a odpočinek. 

Vzduch má 25°C, tropické moře 28°C, Balijská laguna 31°C, vlhkost vzduchu je 50%. 

Tropický ostrov (Tropical Island) je největší evropský aquapark. Zažijete tropický den, projdete se deštným pralesem mezi stromy a rostlinami za zvuku ptačího zpěvu a vůně kvetoucích orchideí, uvidíte typickou tropickou vesnici s autentickými domy, obchody a restauracemi, bílé písečné pláže, lagunu indonéského ostrova Bali, tropické moře, 200 m dlouhá písečná pláž, největší vodní skluzavku v Německu výška 25 m, kde můžete dosáhnout rychlosti až 70 km/hod. Bazén Laguna Bali je replika pravé pláže s indonéskými chatkami, divokou vodou, vířivkami, vodopády a magickým osvětlením. 

Bazén Jižní moře má 4.000 m2 a 7 m širokou pláž.

2 0 2 4
TERMÍN osoba Pozn. REZ.
06.04.2024 2 190 Kč sobota  R 

Sen o tropickém ostrově uprostřed Evropy se stává skutečností, můžete si zde po celý den vychutnat pohádkovou teplotu vzduchu 26-30 °C. V největším evropském aquaparku si užijete obří vodní svět, písečné pláže, mezinárodní kuchyni s mnoha specialitami, nákupní galerii a v neposlední řadě neobyčejnou show, která je exotickým koktejlem tanečních, akrobatických a pěveckých vystoupení.
Ve vodním světě si malí i velcí užijí Jižní moře s rozlohou 3.000 m2, písečnou pláž, dětské bazény a romantickou Balijskou lagunu s vodopádem. Tady se můžete potápět v křišťálově čisté vodě, odpočívat na pláži, dovádět ve vlnách, lenošit ve vířivce nebo si jen užívat slunečních paprsků.
Mimořádným zážitkem je největší „indoorový“ deštný prales na světě. Při procházce džunglí (více než 50.000 rostlin více než 600 druhů) mezi popínavými liánami můžete obdivovat vodopád, orchideje a exotická zvířata jako želvy, sumečky, paví očka, ptáčky a papoušky. Les neudržují chemikálie, ale sama příroda zde vytváří jedinečnou rovnováhu.
Ozdravení těla i ducha nabízí saunový svět vystavěný podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple. Těšit se můžete na nejrůznější sauny, vířivky, spa s minerální vodou či parní květinovou lázeň. Nechybí ani pestrá nabídka masáži a kosmetických procedur.
Pro všechny dobrodruhy (méně i více odvážné) je připravena největší toboganová věž v Německu se čtyřmi různými tobogány.
Celoročně otevřená venkovní část Amazonie láká návštěvníky 250 m dlouhý umělý vodní kanál Wild Water River, kde voda je opravdu "divoká". 

Nezapomeňte si vzít s sebou plavky, osušku, plážovou obuv, letní oblečení či župan a opalovací krém, vždyť v tropech se krásně opaluje. Do saunového světa se vstupuje s vlastní osuškou a bez plavek.
Při vstupu dostane každý návštěvník náramek s čipem, který slouží jako klíč ke skříňce a platební karta na všechny atrakce a restaurace. Platba za útratu při odchodu možná v eurech nebo platební kartou.

Program výletu do největšího aquaparku v Evropě:

Odjezdy:
02:30 Pardubice, bus zastávka Polabiny Albert (mezi Albertem a Unihoby), nedaleko nádraží ČD
03:00 Hradec Králové, nádraží ČD
03:30 Jičín, autobusové nádraží
04:00 Kolín, autobusové nádraží
04:15 Poděbrady, zastávka u Tesca
04:30 Nymburk, náměstí
05:15 Praha, Černý Most, taxi STOP

06:00 Lovosice, čerpací stanice Benzina na silnici č.30, směr Ústí nad Labem
Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod.

Předpokládaný příjezd do Tropical Islands mezi 9.-10. hodinou, pobyt ve vodním a saunovém světě, předpokládaný odjezd ve 20-21 hodin, návrat po půlnoci

Poznámka:

Na tento výlet se neposílají informace k odjezdu, odjezdy vychází z tohoto programu. 

Aktuální čas odjezdu si zkontrolujte 24 hod před odjezdem zavoláním na mobil 608 111 247 nebo 602 476 253

Změna programu vyhrazena! 


Cena obsahuje:

doprava luxbusem, služby průvodce, KOMBI VSTUPENKA V CENĚ (vodní svět a saunový svět, Amazonia, tobogánová věž)

Wi-Fi je v areálu aquaparku zdarma. 

Lze dokoupit: 

vstup do saunového světa (14 EUR/os.) - načítá se na čipové hodinky při průchodu turniketem do saunového světa

pojištění léčebných výloh (ptejte se v kanceláři)

Na místě: let balónem od 25 €

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

 

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

Zpět   Kontakt  další relaxační:     MENU RelaX      MENU POZNÁVACÍ        MENU POBYTOVÉ       MENU JEDNODENNÍ      >>>  /šedé nemají platné termíny/

Maďarsko: LÁZNĚ BÜKFÜRDŐ(4-5/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ HELIOS(4/bus)     LÁZNĚ HEVÍZ PANORAMA(4/bus)     ZALAKAROS FREYA(bus)

LÁZNĚ HEVÍZ PALACE(bus)    LÁZNĚ SÁRVÁR(bus)     ZALAKAROS PARK_INN(bus)     Lázně Mosonmagyaróvár(4/bus)   LÁZNĚ HARKÁNY AMETISZT(bus)   

Německo: Tropické Ostrovy_V(bus)     Tropické Ostrovy_E(bus)     Tropické Ostrovy_M(bus)   Bad Füssing_P(bus)   Bad Füssing_V(bus)   

Slovensko:  PODHÁJSKA***(bus)  PODHÁJSKA***(vlastní)

Slovinsko:  Mořský park TERMARIS_P(bus)     Mořský park TERMARIS_M(bus)     Rimske Terme(vlastní)     

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

TROPICKÉ OSTROVY 2012

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento výlet není zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. a proto nemůže být podle tohoto zákona pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

tropy relax pláž vlny vzducholoď balón hangár bungalov tropická show sauna masáž zpěv ptactva tobogán 

wifi zdarma plavky bermudy surf koupání wi-fi