- - -

Zpět   Kontakt   podobné zájezdy:                                                                                                                                                                      /šedé nemají platný termín/

Víkend v NP Berchtesgaden  Za krásami krasu a Laguna  Za krásami Julských Alp  NP_Chorvatska  Plavba Saským Švýcarskem   Nostalgická Solná komora  Shánění stád v Maria Alm

Nejkrásnější jezera bavorských Alp  Velký okruh Rumunskem   Narcisový festival a korzo

SLOVINSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

ZA KRÁSAMI KRASU

A MOŘSKÝ PARK LAGUNA

Postojenské jeskyně * Predjamski Grad * Škocjanske Jame (UNESCO) * Portorož * Piran Koper * Isola * Lipica * Hrastovlje * Štanjel * Terst * Miramare * Laguna

degustace * relaxace * procházky * koupání

radek

10.06. – 15.06. 2020

Relax v pobytovém zájezdu do Laguny >>>>ZDE

 

Jediný vlak na světě v krápnikových jeskyních

 

Slovinský Kras se světoznámými jeskyněmi, vínem, pršutem a stády lipicánů. 

Slovinská „obala“ - malé, ale krásné pobřeží Jadranu a při tom relaxace v Mořském parku Laguna.

 

Termín

Cena dospělí pozn.
10.06.-15.06.2020

 6.800 

při prodeji v týdnu 13.1. – 17.1. SLEVA 300 Kč
 

 

ZA KRÁSAMI KRASU A MOŘSKÝ PARK LAGUNA - program zájezdu 2020:

1.den:

Odjezd z Prahy v cca 22 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A – hraniční přechod Dolní Dvořiště). Noční transfer přes Rakousko do Slovinska.

2. den:

Hlavní atrakce Krasu – Postojenské jeskyně – nejnavštěvovanější jeskyně na světě a snad i s nejkrásnější krápníkovou výzdobou na světě. Jen tady žije macarát jeskyní - tzv. „člověčí ryba“. Jen tady je koncertní dvorana, kam se vejde 10 tisíc posluchačů. Jen tady pojedete 2 km podzemním vláčkem pod krápníky, mezi kterými jsou zavěšeny křišťálové lustry. Vláček jezdí podzemím od roku 1872, od roku 1884 je jeskyně elektricky osvětlena. Byl tady i císař František Josef I. Predjamski Grad – zcela jedinečný hrad vestavěný do skalní stěny jako ptačí hnízdo. Část místností je vytesaných ve skalách, součástí hradu jsou i jeskynní systémy. Po poledni dojezd do hotelu Ville Park na pobřeží Jadranu a ubytování. Vaše individuální relaxace v lázních Mořský park Laguna - 7 bazénů s mořskou vodou teplou až 30 C přímo na břehu moře. V tomto termínu možnost koupání v moři. Lehátka jsou na terase mezi bazény a mořem. Odpoledne můžete také vyrazit i na procházku do Pirana – fantastické historické město, které ze tří stran omývá moře a ze 4. strany ho chrání pás zachovalých hradeb s vyhlídkami. Malebné křivolaké uličky ústící do malých náměstí, tady se zastavil čas (znáte z filmu Účastnící zájezdu). Podvečerní procházka promenádou mezi mořem a starobylými domy se zahrádkami kaváren nemá chybu. Na promenádě v Piranu je i krásné koupání přímo v historickém městě. Krásná je i procházka podél moře na druhou stranu od hotelu – do nejznámějšího slovinského letoviska Portorož s mnoha kavárnami, s řadou restaurací, s obchody a s dlouhou písečnou pláží. Bufetová večeře v hotelu 4*, který je uprostřed rezortu, ve stejné budově, co je i Laguna. Nocleh v hotelu.

3.den:

Výlet do Krasu – Hrastovlje – středověký kostelík s malbami. Škocjanske Jame (UNESCO) – největší podzemní kaňon světa, kterým se valí podzemní řeka, to neuvidíte nikde jinde na světě. Lipica – světoznámé stáje bílého plemene koní lipicánů. Možnost projížďky kočárem, který táhnou lipicáni. Štanjel – typické krasové městečko. Návštěva pršutárny s ochutnávkou červeného krasového vína teran a pravého pršutu. Návrat do hotelu a volno před večeří k relaxaci v mořském parku Laguna.

4.den:

Po bufetové snídani výlet do Terstu s prohlídkou jeho antických i habsburských památek. Zámek Miramare a jeho zahrady na břehu moře. Koper – historické město s Prétorským palácem – sídlem zástupců Benátské republiky. Odpoledne po návratu relaxace v mořském parku Laguna. Večeře a nocleh v hotelu.

5.den:

Po bufetové snídani celodenní relaxace v mořském parku Laguna či u moře podle vašeho zájmu. Možnost lodního výletu do Isoly. Večer odjezd a noční transfer do ČR.

6.den:

Dojezd do Prahy v časných ranních hodinách.

 

Cena obsahuje:

dopravu, průvodce, 3 x nocleh v hotelu 3* s polopenzí formou bufetu ve vedlejším hotelu****, 
4denní neomezený vstup do akvaparku Laguna v řádné otevírací době, 
turistické taxy, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Příplatky:

komplexní pojištění Allianz

1.000 Kč (vstupné do Postojenských jeskyní a Predjamského Gradu)

jednolůžkový pokoj: +1200 Kč.

Slevy: 

děti 3 – 6 let     sleva 1.500 Kč (se dvěma dospělými), 

děti 7 - 12 let   sleva    700 Kč (se dvěma dospělými), 

3. dospělá osoba na třílůžkovém pokoji (sleva 500 Kč).
Ubytování:

v hotelu Ville Park*** na pobřeží Jadranu. 

>>>>Zpět na termín   >>>>Zpět nahoru

Zpět   Kontakt   podobné zájezdy:                                                                                                                                                                      /šedé nemají platný termín/

Víkend v NP Berchtesgaden  Za krásami krasu a Laguna  Za krásami Julských Alp  NP_Chorvatska  Plavba Saským Švýcarskem   Nostalgická Solná komora  Shánění stád v Maria Alm

Nejkrásnější jezera bavorských Alp  Velký okruh Rumunskem   Narcisový festival a korzo

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. 

Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

 

Jadran Jaderské moře aquapark Slovinsko volný vstup Postojenské jeskyně Terst pršut Škocjanske Jame (UNESCO)

Zámek Miramare Predjamski Grad Bled Lipica Hrastovlje Koper Pirano Portorož Hrastovlje Lipica Postojenské jeskyně Predjamski Grad Škocjanske Jame (UNESCO) Portorož Piran Koper Isola Lipica Hrastovlje Štanjel Terst Miramare Laguna degustace relaxace procházky koupání 2020