- - -

Zpět na poznávací     Zpět na jednodenní     Zpět na květinové    Zpět na eurovíkendy     Kontakt  podobné zájezdy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a květinový park Keukenhof_A   Jarní Holandsko   Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3(2023) 

Květinové Korzo S  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo LET(letecky)   Květinové Korzo BUS   Den krále v Amsterdamu a květinové korzo  Květinové Korzo M

Narcisový festival a korzo 2022   Amsterdam - jaro v Holandsku(letecky)    Evropská květinová výstava v Tullnu  Rozárium a termály v Badenu  Baden_slavnost_růží   Jaro u Bodamského jezera   Pohádkové zámky Ludvíka II.   Jezera v Solné komoře 2020     Provence a vůně levandule(6dnů)     FLORIADE 2022(letecky)    FLORIADE 2022(bus)  Amsterdam, Rotterdam a FLORIADE 2022 

 

NIZOZEMÍ - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

REDO logo

Holandsko, květinové korzo

Den krále v Amsterdamu - Volendam

AUTOKAREM

 

Do Holandska tentokrát v luxusním kabátě s ubytováním na jednom místě ve 4* hotelu, s možností využití několika bazénů a wellness. Okouzleni budeme rozkvetlým parkem Keukenhof i přehlídkou alegorických ozdobených vozů a na závěr nás čeká zahalený Amsterdam do oranžové barvy a bujaré oslavy na Den krále.

Zájezd provází Michaela Bencová

 

park Keukenhof - Marken – Volendam - Zaanse Schans – Amsterdam

 

24.04. - 28.04.2020

 

  REZERVOVAT 

 


Květinové korzo 2020 - program zájezdu:

1. den
Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.

 

2. den

V ranních hodinách příjezd do největšího a nejslavnějšího květinového parku KEUKENHOF, kde každý rok na 32 ha vykvete kolem 6 miliónů cibulovin, především různorodých tulipánů, narcisů a hyacintů. Právě v dubnu je vše v plném květu, park hraje všemi barvami a jedná se tak o nezapomenutelný zážitek. V odpoledních hodinách projede kolem parku světově proslulé KVĚTINOVÉ KORZO, přehlídka alegorických vozů ozdobených květinami všeho druhu, tentokrát na téma „Svoboda“. V podvečerních hodinách přejezd na hotel u Volendamu, kde budete obě noci ubytování, možnost relaxace a využití služeb 4* hotelového komplexu. >>>>ZDE

3. den

Hned ráno navštívíme sýrovou farmu v okolí Volendamu a dozvíme se vše o výrobě holandských sýrů, ochutnávka s možností nákupu. Přejedeme do MARKENU, rybářského městečka s dřevěnými domečky na kůlech. Fakultativně se přeplavíme lodí přes Markermeer, do Volendamu. 

VOLENDAM je další klenot Holandska, historické rybářské městečko, staré centrum s malebnými domečky. K největším atrakcím města patří tradiční kroj, který si můžete vyzkoušet, ale doporučujeme zde ochutnat i místní rybí speciality.

 

4. den

Po snídani odjedeme do ZAANSE SCHANS, skanzenu s větrnými mlýny, kde je soustředěno vše, co byste chtěli v Holandsku vidět. Zbytek dne strávíme prohlídkou AMSTERDAMU. Tento den se slaví Den krále, kdy se celé město obléká do oranžové barvy a je nádherně vyzdobeno, projdeme přes náměstí Dam, zavítáme na bleší trhy, v centru města probíhá mnoho koncertů a zábavného programu a tak si tento den užijeme zvláštní ruch velkoměsta, na počest krále. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

 

5. den /neděle/:
Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

 

Změna programu vyhrazena.

Korzo  2019

Trhy sýrů v Alkmaaru - trh sýrů

Kaukenhof

Holandská mozaika 2020 Volendam - Marken

 

Základní cena zájezdu: 8 790 Kč - v akci 8 439 Kč

Cena zahrnuje:

dopravu lux klima busem,
2x ubytování v hotelu**** 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
2x snídani,
průvodce CK

Cena nezahrnuje:
vstupné
fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

komplexní pojištění vč. storna zájezdu (ptejte se v kanceláři)

Příplatky fakultativně:  

1lůžk. pokoj 2 400 Kč

vstupné, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.

Sleva: 
časová - předprodej

Doprava: 
Odjezd A, B, L + Plzeň:

Odjezd A
Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice, (Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250)

Odjezd B
Ostrava (+500), Havířov (+650), Hranice (+500), Zábřeh na Moravě (+250), Olomouc (+250)
Odjezd L
Lanškroun (+150), Ústí nad Orlicí (+150), Česká Třebová (+150)

 

Orientační ceny vstupného (v eurech): 
Amsterdam : jízdenka městská doprava 3, celodenní 8 
Muzeum Van Gogh (cca 17) - nutná rezervace v CK minimálně 1 měsíc před odjezdem.

Rijksmuseum 17,5 
plavba po grachtech 16 
Anna Frank museum 9
DAM královský palác 10
Nový kostel 10
Starý kostel 10
věž Západního kostela 8
Brusírna diamantů zdarma
Synagogy a židovské muzeum 15

Keukenhof: největší květinový park v Evropě 16 (skupinové) 
Aalsmeer: květinová burza 7,50

Zaanse Schans: obydlený skanzen zdarma 

 

Doporučená částka na vstupné cca 140 EUR.

>>>>Zpět nahoru


Čekají Vás nejen barevné květinové plantáže a jedinečný tulipánový park Keukenhof ale i skvělé sýry, větrné mlýny, proslulá konkurenční piva Heineken a Amstel, proslulá čtvrť červených světel přímo v centru Amsterdamu, největší a známé brusírny diamantů a hlavně tolerantní holanďané.

Pokud se zajímáte o brilianty a chcete se poradit o nákupu, investicích anebo Vás prostě jen zajímají obraťte se na nás ! MAIL

Umíme poradit, zprostředkovat nákup i investici nebo jen návštěvu výstavy briliantů.

Zpět na poznávací     Zpět na jednodenní     Zpět na květinové    Zpět na eurovíkendy     Kontakt  podobné zájezdy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a květinový park Keukenhof_A   Jarní Holandsko   Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3(2023) 

Květinové Korzo S  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo LET(letecky)   Květinové Korzo BUS   Den krále v Amsterdamu a květinové korzo  Květinové Korzo M

Narcisový festival a korzo 2022   Amsterdam - jaro v Holandsku(letecky)    Evropská květinová výstava v Tullnu  Rozárium a termály v Badenu  Baden_slavnost_růží   Jaro u Bodamského jezera   Pohádkové zámky Ludvíka II.   Jezera v Solné komoře 2020     Provence a vůně levandule(6dnů)     FLORIADE 2022(letecky)    FLORIADE 2022(bus)  Amsterdam, Rotterdam a FLORIADE 2022 

  

 

Hotel Van Der Valk u Volendamu****

Hotel Volendam, Wagenweg 1, 1145 PW, Katwoude

www.hotelvolendam.nl/en

 

Hotel má 129 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna a bar. Objekt nabízí překladatelské služby, pokojovou službu a prádelnu. 

Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

 

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. K dispozici jsou i přistýlky. Také je zde sejf a pracovní stůl. Hosté mohou použít ledničku a varnou konvici/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi (zdarma). V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů.

Hotel

Internet zdarma, WiFi v celém hotelu
Restaurace Martinus - A la carte restaurace

Plavecký bazén - Krytý bazén 30 stupňů

Užijte si bazén denně od 7:00 do 22:00

 

 

příplatek za jednolůžkový pokoj (2noci): 

2 400 Kč

 

 

 

>>>ZPĚT_nahoru

Bazén Pokoj
 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Redok travel, s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

Neederland Holland polder windmill gracht Heiniken Amstel A'dam XXX R'dam Zandvoort F1 dunes Haarlem Edam Gouda diamonds Rijsk museum Sex museum Red Light District

Nizozemí Holandsko Holansko poldr brusírna diamantů briliant větrný mlýn kanál kanály grachty tulipány květinový trh květinová burza Květinové korzo květinové korso briliantové šperky gemologické laboratoř prstýnky s brilianty diamantový prsten De Beers