- - -

Zpět na:   hlavní MENU    jednodení a nákupní     květinové    eurovíkendy     Kontakt   /šedé nemají platný termín/  

podobné zájezdy:

Květinové Korzo B   Květinové Korzo S   Květinové Korzo BUS   Květinové Korzo M   Květinové Korzo_S(letecky)   Květinové Korzo R   Jarní Holandsko   Narcisový festival   

Amsterdam - poznávací víkend(3dny)(letecky)   Jaro v Holandsku(4dny)(letecky)   Evropská květinová výstava v Tullnu   Rozárium a termály v Badenu   Baden_slavnost_růží   

Jaro u Bodamského jezera   Pohádkové zámky Ludvíka II.   Jezera v Solné komoře   Provence a vůně levandule(6dnů)   Holandská mozaika(5dnů)  

Orchideje_Drážďany_čtvrtek   Orchideje_Drážďany_A   Orchideje_Drážďany_B   Orchideje_Drážďany_S   Orchideje_Pillnitz_S  Orchideje_Drážďany_M    

 

NIZOZEMÍ - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

 

Amsterdam a květinový park Keukenhof 2020

​4 denní poznávací autobusový zájezd do Holandska

  

Keukenhof - Scheveningen - Miniatury - Větrné mlýny

Výroba dřeváků a sýrů
Amsterdam - Projížďka lodí po grachtech

4 dny/1 noc v hotelu

 

25.04. (So) - 28.04. (Út) 2020

snížená cena v akci 4 590 Kč

 

Keukenhof


Za poznáváním se do Holandska jezdí od jara do podzimu. Pokud chcete vidět rozkvetlé lány tulipánů, je nejlepším obdobím druhá polovina dubna a první polovina května. 

KEUKENHOF - Každý rok se na jaře otevírá na dva měsíce plně rozkvetlý park Keukenhof. Asi nebudete vědět, kam se dříve dívat . Barvy, vůně, tvary okvětních lístků a linie, ovály a kruhy, ve kterých jsou květiny vysazené, nemají na světě obdoby. Každoročně tu vykvete šest až sedm miliónů především cibulovitých květin, jako jsou tulipány, hyacinty, krokusy, narcisy, lilie a další.

MADURODAM - Tady najdete malé modely těch největších turistických atrakcí z celého Holandska. Paláce, větrné mlýny, přístav v Rotterdamu, pěstování tulipánů, sýrové trhy v Alkmaaru, Evropský soudní dvůr v Haagu, úzké vodní kanály v Amsterdamu, dům Anny Frankové a mnoho dalšího si zde můžete prohlédnout z ptačí perspektivy.

SKANZEN - Zde uvidíte lásku Holanďanů k tradicím a historii. Obydlený skanzen vznikl po roce 1945 zrestaurováním původní zaanské vesnice. A následně sem byly převezeny další historické klenoty z Holandska. Ve ZaanseSchans se vrátíte asi o 150 let do minulosti.

AMSTERDAM - Amsterdam se rozkládá na několika ostrovech a napočítáte zde asi 400 mostů. Většina budov stojí na dřevěných pilotech, podobně jako jsou postaveny italské Benátky. Najdete zde široké spektrum galerií a muzeí. Holanďané jsou nejvíce pyšní na národní muzeum Rijksmuseum s výběrem nejlepších holandských děl. Pokud obdivujete obrazy Van Gogha, jeho muzeum v Amsterdamu byste měli určitě navštívit. Amsterdam také nabízí pokušení v podobě volně prodejné marihuany v cofeeshopech a uličkách lásky. 

 

V Amsterdamu si každý najde své království.

Kaukenhof

 

Amsterdam a květinový park Keukenhof 2020 - program zájezdu:

1.den:

Odjezd z Brna v 16:00 hod směr Jihlava, Praha, Ústí nad Labem, Děčín, Hřensko. Noční přejezd přes Německo.

2.den:

v ranních hodinách příjezd do Keukenhofu - prohlídka největšího parku květin v Holandsku o rozloze 32 ha, kde rozkvétají každé jaro milióny tulipánů, krokusů, hyacintů, narcisů a lilií. 

Odpoledne přejezd do Madurodamu, kde navštívíme park s holandskými miniaturami (169 miniatur - grachty, kostely, paláce i obyčejné rodinné domky, přístavy, větrné mlýny a tulipánová pole). 

Pro ty, kteří nechtějí navštívit miniatury, je připravena procházka v přímořských lázních Scheveningen - luxusní středisko s promenádou lemovanou kavárnami a hotely a 400m dlouhým molem DE PIER, které vybíhá do vln Severního moře a končí vyhlídkovou věží. Navečer odjezd do hotelu.

3. den

po snídani (není v ceně) odjezd do skanzenu Zaanse Schans, kde si můžete prohlídnout holandské větrné mlýny a další typické zelenobílé dřevěné domky. Uvidíte tradiční výrobu dřeváků a ochutnáte výborné sýry Edam a Gouda s možností nákupů. Přejezd na prohlídku hlavního a korunovačního města Amsterdamu. Pěší procházka historickým centrem, při které uvidíte proslulou plovoucí květinovou tržnici, brusírnu diamantů, náměstí Dam s královským palácem a korunovačním kostelem, Dvůr Bekyní, muzejní náměstí s budovami Rijks muzea a muzea Van Gogha, které můžete individuálně navštívit. Fakultativně hodinová projížďka lodí po kanálech a nakonec večerní procházka čtvrtí červených luceren v centru města. 

Samozřejmě je v rámci okruhu počítáno i s osobním volnem na nákupy a občerstvení. 

Ve večerních hodinách odjezd přes Německo do Česka.

4. den:

příjezd do ČR v odpoledních hodinách. Svozy navazují.                                            

 

Změna programu vyhrazena

Scheveningen Pier

kola boat Amsterdam amsterdam Centraal

Čekají Vás nejen barevné květinové plantáže a jedinečný tulipánový park Keukenhof ale i skvělé sýry, větrné mlýny, proslulá konkurenční piva Heineken a Amstel, proslulá čtvrť červených světel přímo v centru Amsterdamu, známé brusírny diamantů a hlavně tolerantní holanďané.

Pokud se zajímáte o brilianty a chcete se poradit o nákupu, investicích anebo Vás prostě jen zajímají obraťte se na nás !  Kontakt

Umíme poradit, zprostředkovat nákup i investici nebo jen návštěvu výstavy briliantů.

Katalogová cena  (cena v předprodeji dle data nákupu)

Termín a Cena:

Ubytování:

Stravování:

Doprava:

25.04. (So) - 28.04. (Út) 2020    5.590 Kč        akční cena v předprodeji 4.590 Kč

1 x nocleh v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením

snídaně v hotelu 260 Kč 

zájezdový autokar (WC, klimatizace, DVD, občerstvení za Kč)

Nástupní místa po trase zdarma: Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Mělník, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín 

Svozy za příplatek obousměrně: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor 390 Kč, Zlín 250 Kč, Olomouc Kroměříž 200 Kč

Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají na svoz 50 % slevu.

Cena zahrnuje:

dopravu autokarem,  1x ubytování, odborného průvodce, prohlídky dle programu,

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

snídani v hotelu 260 Kč

komplexní cestovní pojištění (ptejte se v kanceláři)

příplatek za jednolůžkový pokoj +1.500 Kč

příplatek za místenku v busu +100 Kč

pobytovou taxu cca 3 €

Fakultativně:

Orientační ceny vstupů:  

Keukenhof 15,50 €, Miniatury 17,50 €, Skanzen ZDARMA, Větrné mlýny 3 €, Muzea 19 € (do 18 let zdarma), projížďka lodí po grachtech 12 €.

Doporučené kapesné

na vstupy  60 €

Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. 

Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

Zpět na:   hlavní MENU    jednodení a nákupní     květinové    eurovíkendy     Kontakt   /šedé nemají platný termín/  

podobné zájezdy:

Květinové Korzo B   Květinové Korzo S   Květinové Korzo BUS   Květinové Korzo M   Květinové Korzo_S(letecky)   Květinové Korzo R   Jarní Holandsko   Narcisový festival   

Amsterdam - poznávací víkend(3dny)(letecky)   Jaro v Holandsku(4dny)(letecky)   Evropská květinová výstava v Tullnu   Rozárium a termály v Badenu   Baden_slavnost_růží   

Jaro u Bodamského jezera   Pohádkové zámky Ludvíka II.   Jezera v Solné komoře   Provence a vůně levandule(6dnů)   Holandská mozaika(5dnů)  

Orchideje_Drážďany_čtvrtek   Orchideje_Drážďany_A   Orchideje_Drážďany_B   Orchideje_Drážďany_S   Orchideje_Pillnitz_S  Orchideje_Drážďany_M    

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Apollon s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.

 

Neederland Holland polder windmill gracht Heiniken Amstel A'dam XXX R'dam Zandvoort F1 dunes Haarlem Edam Gouda diamonds Rijsk museum Sex museum Red Light District

Nizozemí Holandsko Holansko poldr brusírna diamantů briliant větrný mlýn kanál kanály grachty tulipány květinový trh květinová burza Květinové korzo květinové korso briliantové šperky gemologické laboratoř prstýnky s brilianty diamantový prsten De Beers