Hlavní MENU                                                               VYBER MENU                                                                                           Kontakt


>Pobytové    >Poznávací BUSEM    >Poznávací VLAKEM    >Poznávací LETECKY    >Senior55+    >Eurovílendy    >Jednodenní

Zpět    Kontakt

další tématická MENU:   KVĚTINY   RELAX   TECHNIKA   UMĚNÍ A KULTURA   ADVENT   SENIOR+   PLAVBY

- - -

NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

logo

Mimořádný advent v Berlíně 2023

 

 

 

Advent v Berlíně s mimořádným hotelem 4* superior – takový a lá pražský skleněný Hilton v Berlíně, určitě atrakce pro lidi z venkova a z menších měst – v hotelu řada restaurací, barů, obří posilovna či se zde konají světová show, kam lze zajít. Poslední den cestou domů advent v Drážďanech. Skvělá zaváděcí cena pro klienty stále platí.

 

2 0 2 3
Termín Tropický ostrov Poznámka
01.12. -  03.12.  4.900 Kč zaváděcí cena
Děti do 15-tých narozenin mají v doprovodu dvou dospělých slevu 20%.

 

 

Zažijte berlínský advent a Berlín s mimořádným zážitkem i z bydlení. Budete ubytováni v jednom z nejlepších německých hotelů, v největším berlínském hotelu ve stylu pražského Hiltonu. 

Hotel má 4 restaurace, 3 bary, moderní wellness a fitness centrum i sbírku současného umění či vlastní molo. 

Přímo s hotelem je propojeno velké kongresové centrum, kde běží skoro každý den nejlepší německé mezinárodní show s programem. Večer můžete vyrazit za zábavou – již 5 milionů lidí vidělo zdejší show, kde vystupují věrné kopie například Madonny, Elvise, Tiny Turner, Abby, Beatles,… Zdejší hvězdy Stars in Concert vystupují i na turné v cca 30 zemích světa vč. Las Vegas. Jedinečná nabídka na českém trhu. Vypadá jako pražský Hilton v Karlíně, ale jmenuje se jinak. Kategorie: 4* superior

 

Braniborská brána (Brandenburger Tor)

Hotel ESTREL

Berlin

 

Mimořádný advent v Berlíně 2023 - program zájezdu:

1.den:

Berlín a jeho adventní trhy.

2.den:
Berlín a jeho adventní trhy

3.den:
po pozdní snídani Drážďany a jejich adventní trhy.

 

Zaváděcí cena 4.900 Kč

Cena zahrnuje:  

doprava, 2x nocleh v hotelu 4* superior v Berlíně vč. bufetové snídané a městských poplatků, služby průvodce, pojištění zájezdu

Slevy: sleva na přistýlce pro děti 

Lze dokoupit: 

komplexní pojištění (úraz, storno, léčebné výlohy), 

Cena nezahrnuje: 

Vstupy

>>>>zpět

Zpět    Kontakt

další tématická MENU:   KVĚTINY   RELAX   TECHNIKA   UMĚNÍ A KULTURA   ADVENT   SENIOR+   PLAVBY

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Německo Berlin Drážďany vánoční trhy advent trhy Vánoce vánoční výzdoba mechanický betlém Vánoční nálada 2023 svařené víno