- - -

Zpět na POZNÁVACÍ                                                     MENU květiny a zahrady                                                     Kontakt

Amsterdam podrobně  Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***    Holandsko a Belgie JARO   Holandsko a Belgie LÉTO   

Velký okruh Belgií  BENELUX   Lucembursko a Belgie  Velikonoční BELGIE - HOLANDSKO   Jarní Holandsko

 

 

NIZOZEMÍ - člen EU, člen EMU (měna EURO)

BELGIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

 

VELIKONOČNÍ

BELGIE - HOLANDSKO

BRUSEL, ANTWERPY, HAAG, SCHEWENINGEN, ALKMAAR, KEUKENHOF, ZANDVOORT, VOLENDAM

Bohatý a vyzkoušený program se dvěma noclehy

od 7.876 Kč  

 

T E R M Í N Y  2019

Č.

Stát

Od

Do

Cena

Akce

Pozn.

773

Belgie a Nizozemí

18.04.

22.04.

8 220

   

 

Země tulipánů, sýrů, skanzenů a větrných mlýnů.

Gracht


VELIKONOČNÍ BELGIE a HOLANDSKO - Program zájezdu: 

1. den:

odpoledne odjezd z Brna přes Prahu, Plzeň, Rozvadov a Německo do Belgie. Dobrá návaznost spojů i ze SR – trasa Žilina-Bratislava-Brno – rádi doporučíme.

2. den:

časně ráno navštívíme hlavní město Belgie - BRUSEL. Během hodinové procházky uvidíte Královský palác, katedrálu, Galerii sv. Humberta, náměstí Grand Place, dále přejedeme pod mohutnou a impozantní molekulární stavbu ATOMIUM na okraj Bruselu. Dopoledne přejezd do ANTWERP, procházka po pobřeží řeky Šeldy. Prohlídka historického centra s katedrálou Sv. panny Marie. Dále příjezd do Holandska, do okolí HAAGU - MADURODAM, prohlídka světo-známého městečka holandských miniatur. Dále navštívíme největší přímořské lázně SCHEWENINGEN s procházkou podél mořského mola se spoustou obchůdků. Večer příjezd na ubytování nedaleko moře do hotelu, večeře, nocleh.

3. den:

po snídani odjezd na tradiční sýrové trhy v ALKMAARU. Následuje prohlídka města i nedalekého velkého zahradnictví s možností nákupu. Odpoledne strávíme v nejkrásnější a největší květinové zahradě Evropy (32 ha) v KEUKENHOFENU s velkým množstvím nejrůznějších rostlin, záhonů a skleníků. Návrat na ubytování krásnými holandskými městy a vesničkami podél moře s návštěvou dalšího turistického přímořského letoviska ZANDVOORTU. Zde je možnost ochutnávky mořských plodů u stánků na pláži, dále uvidíme areál závodního okruhu z formule 1. V rámci tohoto programu se seznámíte s budováním vodních hrází, odvodňováním přímořských oblastí Holandska, funkcí vodních nádrží a kanálů. Večeře, nocleh.

4. den:

snídaně, návštěva ZAANSE SCHANS skanzenu s dřevěnými domy a větrnými mlýny ze 17. století. Uvidíte zde výrobu dřeváků, ochutnáte výborné sýry a můžete zakoupit holandské suvenýry. Program pokračuje návštěvou soukromé firmy KATVOUD - výrobna sýrů a dřeváků s možností ochutnávky likérů a sýrů vč. nákupu. Zastávka u jezera MARKERMEER v rybářské vesničce VOLENDAM, procházka po přístavu a centru tohoto krásného skanzenového města. Poté přejezd do Amsterdamu. Procházka hlavní třídou Damrak, centrálním náměstím Dam, kolem Královského paláce atd. Projížďka lodí po kanálech v Amsterodamu. Procházka uličkami lásky, odjezd do ČR.

5. den:

návrat přes Německo do ČR, dopoledne do Prahy a odpoledne do Brna.

 

BRUSEL

Výstaviště EXPO v Bruselu Atomium Náměstí Grande-Place v Bruselu

AMSTERDAM

Het Scheepvaartmuseum - loď AMSTERDAM Amsterdam Centraal Gracht v A´damu

  Cena zájezdu: 8.220,- Kč (cena v předprodeji dle data nákupu)

 

Cena obsahuje:  

• autobusová doprava
• 2x ubytování v hotelu
• 2x polopenze (švédské stoly)
• služby průvodce

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK.

Cena neobsahuje :  

Příplatky:

jednolůžkový pokoj

cestovní pojištění včetně storna

Doporučené kapesné:

doporučené kapesné na vstupy cca 70 € (např. Madurodam, loď, Keukenhofen).

Předpokládaná nástupní místa a časy odjezdu - mohou se změnit: 
Brno cca 14:30 hod.
Praha cca 17:00 hod.
Plzeň cca 19:00 hod.
Pokyny s přesnými nástupními místy a časy odjezdů, platnými pro daný termín zájezdu, obdrží klienti týden před odjezdem.

 

>>>> Zpět nahoru

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. 

Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

Zpět na POZNÁVACÍ                                                     MENU květiny a zahrady                                                     Kontakt

Amsterdam podrobně  Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***    Holandsko a Belgie JARO   Holandsko a Belgie LÉTO   

Velký okruh Belgií  BENELUX   Lucembursko a Belgie  Velikonoční BELGIE - HOLANDSKO   Jarní Holandsko

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Josef Sklenář – Osvěta).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Neederland Holland polder windmill gracht Heiniken Amstel A'dam XXX R'dam Zandvoort F1 dunes Haarlem Edam Gouda 

diamonds Rijsk museum Sex museum Red Light District

Nizozemí Holandsko Holansko poldr brusírna diamantů briliant větrný mlýn kanál kanály grachty tulipány květinový trh květinová burza 

briliantové šperky gemologická laboratoř prstýnky s brilianty diamantový prsten De Beers