ZPĚT NA:    Hlavní MENU     POBYTOVÉ     POZNÁVACÍ  BUSEM     POZNÁVACÍ  VLAKEM     POZNÁVACÍ  LETECKY     JEDNODENNÍ     Kontakt

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

logotip

 

TERMÁLNÍ

OSTROV ISCHIA 2024

 Neapolský záliv

 PŘIPRAVUJEME

>>>>Termíny a ceny ZDE:

LETADLO (8 nebo 10 dnů)

 

Ischia FORIO - Santa Maria del Soccorso

Vyber letovisko a hotel: / na desítky dalších hotelů se ptejte u nás /   šedé nemají platné termíny ale lze je objednat - pište - volejte

Forio

SORRISO_Resort**** 8/7 (so-so) (út-út) LET

SORRISO_Resort**** 10/9  (čt-so) LET

SORRISO_Resort**** 11/10 (so-út) LET

SORRISO_Resort**** 12/11 (út-so) LET

SORRISO_Resort**** 10/7 (pá-ne) BUS

SORRISO_Resort**** 7/7 (so-so) vlastní doprava

SORRISO_Resort**** 10/7 (pá-ne) BUS

Terme Galidon***   55+

La Scogliera****  55+

Zaro****  55+

Park Victoria***

Villa Al Parco***

Mediterraneo****

Villa Melodie***

Panza

Sant‘ Angelo

Casamicciola

Lacco Ameno

Succhivo

 Park Imperial Terme***  55+  

Terme - L´OASI

San Lorenzo****

Casa Nicola**

 

Ischia FORIO

Forio

Městečko Forio leží na západním pobřeží. Je to známé vinařské centrum. 60% z celkové produkce vína pochází právě z Foria. Je to také městečko kostelů např. kostel Sv. Maria Loreto v centru je fascinující svým barokním stylem a jsou v něm velmi cenné malby. Nejzajímavější a nejznámější je ale kostel Santa Maria del Soccorso, jehož bílý majestátní profil doprovází rybáře při cestě na moře i při jejich návratu. Legenda praví, že ten, kdo bude pozorovat z terasy kostela Soccorso západ slunce a v době, kdy se sluneční paprsky noří do moře a uvidí zelený záblesk, bude mít zcela jistě štěstí. 

Nejznámější a nejvyhledávanější místo ve Foriu jsou však zcela jistě Poseidonovy zahrady.

 

Ceník MHD  >>>ZDE            Fakultativní výlety

 

Největší středomořské ostrovní lázně:
Ostrov Ischia se nachází v Neapolském zálivu v kouzelné oblasti Kampánie a je obklopen Tyrhénským mořem. Se svou rozlohou 46,33 km² je největší a zároveň i nejkrásnější ostrov celého regionu. Díky svému vulkanickému původu je jeho povrch převážně hornatý, avšak s bohatou vegetací, která mu dává vzhled botanické zahrady.
Svému sopečnému původu vděčí Ischia za poklad v podobě termálních minerálních pramenů, které byly k terapeutickým účelům poprvé využity již v antice a k léčbě mnoha zdravotních neduhů jsou hojně využívány i v současnosti. 
Ischia se pyšní nádhernou přírodou, historickými památkami i čistým mořem s krásnými plážemi a je tak ideálním místem k dovolené plné odpočinku ale i aktivního poznávání. 

Ischia se ve světě proslavila nejen jako destinace plná nádherných pláží a dokonale čistého moře, ale především jako vyhledávané ostrovní lázně. Vulkanický původ ostrova dal vzniknout více jak stovce termálních pramenů, které jsou pro zdejší kraj jedním z největších přírodních bohatství.
To, že místní voda léčí, věděli již obyvatelé dávného starověku. Horké i studené prameny denně pomáhají s léčbou pohybového aparátu, revmatických a gynekologických onemocnění, bronchitidy, astmatu či k léčbě kožních chorob. Zvláštností je pitný pramen Nitrodi, užívaný tedy i vnitřně, obklopený sprchovými lázněmi na kožní problémy. Z pramene se vyrábí i mnoho kosmetických produktů takže si toto "zdraví" můžete i odvézt domů.


Historie
První zmínky o přítomnosti člověka na ostrově se datují až do roku 3 500 př. n. l. Během 7. století př. n. l. ho osídlili Řekové, které později vystřídali Římané. Ti zde poprvé začali využívat bohaté minerální prameny k léčebným účelům. Ischia byla po dlouhou dobu sužována nájezdy saracénů(arabů) a právě z této doby pochází vznik nejvýznamnější historické památky na ostrově – Aragonského hradu
Ten se tyčí na skalnatém ostrůvku a je dominantou severní strany ostrova. První výstavba byla zahájena již v 5. století př. n. l., ale největší rozkvět zažil hrad za vlády aragonské dynastie v 15. století, která mu vtiskla jeho současnou podobu. 

Rozmanitá příroda Ischie
Na ostrově je typické středomořské podnebí, které zajišťuje příjemné klima v každém ročním období. Stabilní teploty velmi prospívají vegetaci, která je zde po celý rok zelená a navíc velmi rozmanitá. Najdeme zde subtropické rostliny, jež na ostrově vytvářejí doslova exotickou atmosféru. Můžete se procházet v hájích citronovníků, pomerančovníků, granátovníků, fíkovníků nebo olivovníků. Stále zelené svahy jsou pokryté divoce kvetoucími oleandry, ibišky a orchidejemi. To vše lze přehlédnout z nevyššího bodu ostrova (789 mnm) Monte Epomeo odkud zahlédnete za dobré viditelnosti ostrovy Ponza, Capri, Procida a Vivara, na pobřeží pak Neapol, Sorrento a mohutný Vesuv.

Gastronomie 
Vyhlášená ischijská kuchyně je velmi chutná a rozmanitá. Tak jako celé středomořské gastronomii jí dominují dary moře a rybářské úlovky. Na jídelníčku tak můžeme najít sardinky, tuňáky, chobotnice, krevety, langusty nebo tresky připravené podle tradičních místních receptů. Oblíbenou a zároveň typickou specialitou, kterou nabízí téměř každá restaurace, je coniglio cacciata – králík na divoko. Vyhledávaná je také tradiční italská pizza. 
Za zmínku rozhodně stojí zdejší vína, neboť na Ischii se nachází mnoho úrodných vinic a to především na úpatí nejvyšší hory Monte Epomeo. Mezi alkoholickými nápoji je velmi oblíbený likér Limoncelo vyráběný z kúry čerstvých citrónů. 

>>>>ZPĚT nahoru

Castello Aragonese Il Fugo - Lacco Ameno Ischia FORIO - Santa Maria del Soccorso

Ischia - Forio letecky

hotel Eden Park

****

hotel La Scogliera

****

hotel Zaro

****

hotel Costa Citara

***

hotel Terme Galidon

***

 

Termín

 Dnů / nocí osoba na 1. nebo 2. lůžku / cena za osobu 55+
#

Od

Do
                 
                 
                 
                 
                 

 

Hotel Eden Park****                                                                                                                                                doprava  letecky

 

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Neapol – Praha včetně všech poplatků
7 / 9 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 3* hotelu Terme Galidon
polopenzi formou bufetu, večeře servírované včetně vody a vína s možností dokoupení plné penze
transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště včetně plavby trajektem na ostrov Ischia a zpět
garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

služba delegáta CK

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
(pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 814 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 201 Kč) na COVID-19
fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
svoz z / na Letiště Václava Havla
povinnou pobytovou taxu (cca 3 EUR/osoba/den), která je splatná na místě v EUR. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být kdykoli zavedena nebo její výše změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání

Na slevy a příplatky aktuální v době Vaší objednávky se informujte v kanceláři.

Ubytování
Atraktivní hotel se skládá z několika budov rozmístěných v krásně upravené zahradě, v jejímž středu se nachází velký termální bazén. Hotel je vzdálen cca 20 minut chůze z kopce od pláže Citara a Poseidonových zahrad, přístup po silnici (cca 700 m). Trvale kvalitní služby včetně dobré kuchyně a vlastního lázeňského zařízení.

Vzdálenosti: od moře přibližně 550 m, od centra přibližně 1600 m

Vybavení hotelu

1x velký venkovní termální bazén  35°C - 38°C (nutná koupací čepice), 1x venkovní bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, bar, TV místnost, výtah v hlavní budově, centrální topení, vlastní léčebné zařízení, 1x v týdnu taneční večer, přírodní sauna (květen - říjen), možnost připojení na internet - WiFi zdarma, parkoviště. 

Vybavení pokojů

80 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, klimatizací (cca 15.06. - 15.09. bez příplatku), centrálním topením. U jednolůžkových pokojů není možné připlatit výhled na moře. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování

polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu  s možností dokoupení plné penze

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné smlouvě o zájezdu.

>>>>ZPĚT nahoru

 

hotel La Scogliera****                                                                                                                                                doprava  letecky

atrium  nálada  pokoj vnitřní bazén  koupelna  bazén

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Neapol – Praha včetně všech poplatků
7 / 9 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu La Scogliera *
polopenzi formou bufetové snídaně a servírovaných večeří včetně vody a vína
transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště včetně plavby trajektem na ostrov Ischia a zpět
garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn
služba delegáta CK

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
(pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 1 600 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 450 Kč) na COVID-19
fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
povinnou pobytovou taxu (cca 3 EUR/osoba/den), která je splatná na místě v EUR. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být kdykoli zavedena nebo její výše změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

Nepovinné příplatky:

plná penze

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání

Na slevy a příplatky aktuální v době Vaší objednávky se informujte v kanceláři.

Poloha:

Čtyřhvězdičkový hotel La Scogliera leží na západní straně ostrova Ischia, v pěší dostupnosti od malebného centra města Forio (cca 1 km). Nejbližší písečné pláže jsou La Chiaia, Lido a pláž San Francesco. Přímo u hotelu lze vstoupit do moře z mola po schůdcích. Hotel disponuje vlastním termálním bazénem a překrásným odpočinkovým atriem s tropickými květinami a neodolatelným výhledem na Středozemní moře.
Transfer z letiště v Neapoli je cca 50 km a cca 1-1,5 hodiny plavby trajektem na ostrov Ischia.
V rámci hotelu La Scogliera 4* naleznete vybavení a servis:

2 lůžkové pokoje
vstupní hala s recepcí
výtah (v hlavní budově s recepcí)
restaurace (v době večeří jsou u mužů vyžadovány dlouhé kalhoty), bar
venkovní bazény: termální bazén s přírodní železitou vodou o teplotě 33° C a bazén se sladkou vodou s lehátky a slunečníky zdarma
vnitřní termální bazén
sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma
Wi-Fi připojení ve společenských prostorách zdarma

internetový koutek

Vybavení pokoje:
balkon nebo terasa
TV
WC, koupelna (sprcha nebo vana), fén
trezor (za poplatek)
minibar (za poplatek)
telefon
PLÁŽ
Hotel je umístěn mezi dvěma písečnými plážemi Chiaia (cca 300 m) a pláží San Francesco (cca 700 m). V blízkosti se nachází také malá pláž Lido (cca 200 m). Slunečníky a lehátka jsou na těchto plážích dostupné za poplatek. Přímo u hotelu je vstup do moře možný po schůdcích z mola (doporučujeme boty do vody). Molo je přístupné pouze pro hotelové hosty (lehátka za poplatek cca 7 €) a je v provozu od června, za dobrého počasí.
Stravování:

polopenze v hotelové restauraci - možnost příplatku na plnou penzi: dle termínu (viz ceník)

Upozornění:
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné smlouvě o zájezdu.

>>>>ZPĚT nahoru

 

hotel Zaro****                                                                                                                                                doprava  letecky

Hotel ZARO**** Hotel ZARO**** Hotel ZARO****  

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Neapol – Praha včetně všech poplatků
7 / 9 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu ZARO
polopenzi formou bufetové snídaně a servírovaných večeří včetně vody a vína
transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště včetně plavby trajektem na ostrov Ischia a zpět
garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn
služba delegáta CK

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
(pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 1 600 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 450 Kč) na COVID-19
fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
povinnou pobytovou taxu (cca 3 EUR/osoba/den), která je splatná na místě v EUR. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být kdykoli zavedena nebo její výše změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

Nepovinné příplatky:

plná penze

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání

Na slevy a příplatky aktuální v době Vaší objednávky se informujte v kanceláři.

Poloha:

Čtyřhvězdičkový hotel Zaro je postaven v tradičním italském stylu a nachází se na klidné straně ostrova Ischia přímo v krásné středomořské zahradě plné palem a zeleně. V těsné blízkosti hotelu naleznete písečnou pláž San Francesco. Hotel s příjemnou a klidnou atmosférou nabízí vyžití ve dvou venkovních bazénech. V jeho okolí se navíc nachází i mnohé restaurace, kavárny, minimarket či obchod se suvenýry. Centrum letoviska Forio je vzdáleno přibližně 1,5 kilometru od hotelu, termální lázně Poseidon se od něj nachází přibližně 5 kilometrů (velmi snadná doprava pravidelným linkovým autobusem tam i zpět).Transfer z letiště v Neapoli je cca 50 km a cca 1-1,5 hodiny plavby trajektem na ostrov Ischia.
V rámci hotelu Zaro 4* naleznete vybavení a servis:

2 lůžkové pokoje
recepce
restaurace
bar, bar u bazénu
venkovní bazén, termální bazén o teplotě vody cca 30-32° C, jacuzzi
terasa s lehátky a slunečníky (zdarma)
Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), společenská místnost s TV

Vybavení pokoje:
balkon nebo terasa
minibar (za poplatek), TV
koupelna s WC, fén, klimatizace
trezor (zdarma)
telefon

PLÁŽ
Písečná pláž San Francesco se nachází cca 250 metrů od hotelu. Na pláži jsou za poplatek připravena lehátka a slunečníky.

Stravování:

polopenze v hotelové restauraci - možnost příplatku na plnou penzi: dle termínu

AKTIVITY:

tenisové kurty

Upozornění:
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné smlouvě o zájezdu.

>>>>ZPĚT nahoru

 

 

Hotel Costa Citara***                                                                                                                                 doprava  letecky

Hotel Costa Citara*** Hotel Costa Citara*** Hotel Costa Citara***

 

HOTEL DOPORUČUJEME AKTIVNĚJŠÍM KLIENTŮM, 

KTEŘÍ UPŘEDNOSTŇUJÍ MENŠÍ HOTELY 

A VÍTAJÍ BLÍZKOST TERMÁLNÍHO PARKU POSEIDONOVY ZAHRADY.

 

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Neapol – Praha včetně všech poplatků
7 / 9 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 3* hotelu

polopenzi formou bufetové snídaně a servírovaných večeří včetně vody a vína
transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště včetně plavby trajektem na ostrov Ischia a zpět
garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn
nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
(pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 1 600 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 450 Kč) na COVID-19
fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
povinnou pobytovou taxu (cca 3 EUR/osoba/den), která je splatná na místě v EUR. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být kdykoli zavedena nebo její výše změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

Nepovinné příplatky:

plná penze

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání

Na slevy a příplatky aktuální v době Vaší objednávky se informujte v kanceláři. (aktualizace cen ze 14.4.2023)

POLOHA:

Tříhvězdičkový hotel Costa Citara leží nad vyhlášenou pláží Citara a nad termálním parkem Poseidonovy zahrady, který je největší na celé Ischii. Zajisté si oblíbíte příjemnou domácí atmosféru hotelu umocněnou jeho krásnou zahradou plnou středomořských rostlin. Hostům jsou k dispozici 2 bazény, venkovní s hydromasážní částí a vnitřní termální bazén. Využívat můžete také hotelový minibus, který vás dopraví na pláž Citara, nebo do centra města Forio.
Transfer z letiště v Neapoli je cca 50 km a cca 1-1,5 hodiny plavby trajektem na ostrov Ischia.

V rámci hotelu Costa Citara naleznete vybavení a servis:

40 pokojů
recepce
restaurace
bar
venkovní bazén s hydromasážní částí
vnitřní termální bazén
sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma)

Wi-Fi (zdarma)
hotelový minibus (za poplatek)

POKOJE:
Hotel svým klientům nabízí 2 – 4 lůžkové prostorné pokoje s komfortním balkonem.

Vybavení pokoje:

balkon nebo terasa
minibar (za poplatek)
TV (na vyžádání)
koupelna s WC
fén
Wi-Fi (zdarma)
trezor (zdarma)
telefon
klimatizace

STRAVOV8NÍ:

polopenze v hotelové restauraci - možnost příplatku na plnou penzi

V ceně vašeho zájezdu je zahrnuta polopenze, která je servírovaná v hotelové restauraci. Ta se zaměřuje na pokrmy národní, ostrovní i mezinárodní kuchyně. Vydatné snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované s výběrem 3 hlavních jídel a bohaté nabídky zeleninového a salátového bufetu. Část připravovaných pokrmů je taktéž vhodná pro celiaky, osoby s intolerancí laktózy, vegetariány a vegany.
AKTIVITY:

termální park Poseidonovy zahrady (cca 900 m, za poplatek)
PLÁŽ
Hotel je umístěn nad krásnou pláží Citara, ke které se dostanete pěšky (cca 800 metrů), nebo hotelovým minibusem (za poplatek). Slunečníky a lehátka jsou dostupné za poplatek.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné smlouvě o zájezdu.

>>>>ZPĚT nahoru

 

 

Hotel Terme Galidon***                                                                                                                                                doprava  letecky

Hotel Terme Galidon*** Hotel Terme Galidon*** Hotel Terme Galidon***

 

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Neapol – Praha včetně všech poplatků
7 / 9 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 3* hotelu Terme Galidon
polopenzi formou bufetu, večeře servírované včetně vody a vína s možností dokoupení plné penze
transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště včetně plavby trajektem na ostrov Ischia a zpět
garanci vrácení peněz v případě, že zájezd nebude uskutečněn

služba delegáta CK

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu a připojištění pro případ COVID-19 či jiné pandemie
(pokud je vyžadován) RT-PCR test (cca 814 Kč) a/nebo Rapid Antigen test (cca 201 Kč) na COVID-19
fakultativní výlety – aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
svoz z / na Letiště Václava Havla
povinnou pobytovou taxu (cca 3 EUR/osoba/den), která je splatná na místě v EUR. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být kdykoli zavedena nebo její výše změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání

Na slevy a příplatky aktuální v době Vaší objednávky se informujte v kanceláři.

Ubytování
Atraktivní hotel se skládá z několika budov rozmístěných v krásně upravené zahradě, v jejímž středu se nachází velký termální bazén. Hotel je vzdálen cca 20 minut chůze z kopce od pláže Citara a Poseidonových zahrad, přístup po silnici (cca 700 m). Trvale kvalitní služby včetně dobré kuchyně a vlastního lázeňského zařízení.

Vzdálenosti: od moře přibližně 550 m, od centra přibližně 1600 m

Vybavení hotelu

1x velký venkovní termální bazén  35°C - 38°C (nutná koupací čepice), 1x venkovní bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, bar, TV místnost, výtah v hlavní budově, centrální topení, vlastní léčebné zařízení, 1x v týdnu taneční večer, přírodní sauna (květen - říjen), možnost připojení na internet - WiFi zdarma, parkoviště. 

Vybavení pokojů

80 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, klimatizací (cca 15.06. - 15.09. bez příplatku), centrálním topením. U jednolůžkových pokojů není možné připlatit výhled na moře. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování

polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu  s možností dokoupení plné penze

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedená na platné smlouvě o zájezdu.

>>>>ZPĚT nahoru

 

 

Týdenní jízdenkaCeny jízdného ISCHIA 2023

Jednorázová jízdenka (zakoupená u řidiče): €2.00
Jednorázová jízdenka: €1.50
Jízdenka platná 100 minut 

      (zakoupená v pokladně, v novinovém stánku či v baru): €1.80
Celodenní jízdenka (platná v době do 24:00): €4,50
Týdenní jízdenka: (platná sedmý den do 24:00) €15,50 (viz obr. z roku 2017)

 

>>>>Zpět nahoru

Fakultativní výlety (aktuální nabídka dle sezóny a naplnění /zájmu klientů/ je u Vašeho delegáta)

OSTROV CAPRI (loď, minibus ) celý den (okružní jízda kolem ostrova Capri lodí)
AMALFITÁNSKÉ POBŘEŽÍ (autobus) celý den
POMPEJE – NEAPOL (autobus - minibus) celý den
EPOMEO/SORGETO (autobus) 1/2 dne - dopoledne
PLAVBA KOLEM OSTROVA ISCHIA (loď) 1/2 dne - dopoledne

AUTOBUSOVÝ OKRUH OSTROVEM (autobus - minibus) 1/2 dne - dopoledne

>>>>ZPĚT nahoru

Vyber letovisko a hotel: / na desítky dalších hotelů se ptejte u nás /   šedé nemají platné termíny ale lze je objednat - pište - volejte

Forio

SORRISO_Resort**** 8/7 (so-so) (út-út) LET

SORRISO_Resort**** 10/9  (čt-so) LET

SORRISO_Resort**** 11/10 (so-út) LET

SORRISO_Resort**** 12/11 (út-so) LET

SORRISO_Resort**** 10/7 (pá-ne) BUS

SORRISO_Resort**** 7/7 (so-so) vlastní doprava

SORRISO_Resort**** 10/7 (pá-ne) BUS

Terme Galidon***   55+

La Scogliera****  55+

Zaro****  55+

Park Victoria***

Villa Al Parco***

Mediterraneo****

Villa Melodie***

Panza

Sant‘ Angelo

Casamicciola

Lacco Ameno

Succhivo

 Park Imperial Terme***  55+  

Terme - L´OASI

San Lorenzo****

Casa Nicola**

Zpět:   na POBYTOVÉ     na SENIOR 55+    na HLAVNÍ MENU       Kontakt

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Delfín travel s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Italy Ischia euroweekend Capri Napoli Vesuv Pompeia Herculaneum terme Monte Epomeo Pozzuoli Sofia Loren Santa Maria del Soccorso

Ischia Porto Ischia Ponte Casamicciola Terme, Lacco Ameno Forio Serrara Fontana Barano Sant Angelo Cittara Fungo 

Itálie termály termální bazény minerální koupele welnes service eurovíkend eurovíkendy Neapol Čitara hřib

monatour fischer pinocchio čedok axia prázdninový klub firo tour travelservice invia fede rekrea petra tour mafie čsa cestování zájezdy monatůr hříbek hřib houba campana world travel petra

Iskia Iskija Vezuv Vezuf Pompeje Herkuláneum Pucuoli Sofia Lorenová sopka Monte Epomeo 788 mnm Lako Ameno