Zpět  Kontakt  další adventní jednodenní:                                                                               /šedé nemají platný termín/                       >>>>přehled všech adventních zájezdů

Německo: AMBERG  BAYREUTH  DRÁŽĎANY B  DRÁŽĎANY 1  DRÁŽĎANY_2  DRÁŽĎANY 3  DRÁŽĎANY štóly_P  DRÁŽĎANY štóly_S  DRÁŽĎANY_G  DRÁŽĎANY_V  TŘI oříšky_pro Popelku_M

DRÁŽĎANY a MORITZBURG   NORIMBERK_B  NORIMBERK_T  NORIMBERK_S  PASOV   PEVNOST KÖNIGSTEIN    REGENSBURG_S   REGENSBURG_3   TŘI oříšky_R

WEIDEN  

Polsko: WROCLAW_M   WROCLAW_B   WROCLAW_S   KUDOWA ZDRÓJ_S   KUDOWA ZDRÓJ_B   KUDOWA ZDRÓJ_SP

Rakousko:  LINEC  SALZBURG_B  SALZBURG_S  VÍDEŇ B  VÍDEŇ S  VÍDEŇ O  

 

- - -

 

 

 

 

 

 

NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

  DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Adventní Drážďany 2023

Užijte si pravou adventní atmosféru na jednom z nejvyhlášenějších trhů, a to v Drážďanech. Kromě báječného svařeného vína nebo tradičních klobásek můžete ochutnat nefalšovanou drážďanskou štólu nebo lahodné perníčky. K tomu si můžete zajít na nákupy do vyhlášených obchodních domů. 

Vánoční čas si prostě užijete, jak se patří.

 

LOGOTYP

 

2 0 2 3

Termín

Cena

Poznámka

02.12.2023

589 Kč

05.12.2023

589 Kč

07.12.2023

589 Kč

08.12.2023

589 Kč

09.12.2023

589 Kč

12.12.2023

589 Kč

14.12.2023

589 Kč

15.12.2023

589 Kč

16.12.2023

589 Kč

19.12.2023

589 Kč

21.12.2023

589 Kč

22.12.2023

589 Kč

23.12.2023

589 Kč

 REZERVOVAT 

Striezelmarkt

Štóla


Adventní Drážďany - program zájezdu:

 

1. den: 

V ranních hodinách odjezd do Drážďan, kde vás technický průvodce odvede k hlavnímu trhu Striezelmarkt, který se letos koná po 588. 

Čas v Drážďanech můžete využít jak k návštěvě trhů, nákupům, ale taktéž k návštěvě Rezidenčního zámku, obrazárny Zwingeru nebo proslulého kostela Frauenkirche. Prohlédnout si dále můžete Semperovu operu, Taschenberský palác s vánočním kluzištěm nebo se projdete se po Brühlově terase. Upozorňujeme, že výlet probíhá bez komentované prohlídky města.

DRÁŽĎANY, Rezidenční zámek saských kurfiřtů, barokní katedrála, galerie Zwinger, Semperova opera, obchodní ulice Pragerstrasse, 

Brühlská terasa na nábřeží Labe, Panometr (obří trojrozměrné panoráma -Y.Assisi), 

unikátní Skleněná továrna firmy Volkswagen pro milovníky aut Pro milovníky umění možnost návštěvy Gemäldegalerie ve Zwingeru

výstavy Johannes Vermeer a holandští mistři 17.století (nutno zajistit předem časovou vstupenku).

CK si vyhrazuje právo úpravy variantního programu dle aktuálních podmínek

 


Cena:                       589


Cena zahrnuje:     

● 1 místo v autobuse
● 1 zavazadlo, 1 palubní tašku
● Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
● Technického průvodce na palubě autobusu

Cena nezahrnuje: 

• Vstupy do objektů
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) včetně pojištění storna 49 Kč / den
Doporučené kapesné na zájezd: 50 € / osoba

Orientační ceny vstupného:

DRÁŽĎANY: galerie Zwinger (obrazová galerie, zbrojnice a pavilón porcelánu) 14 €; klenotnice Historisches Grünes Gewölbe 12 €, Rezidenční zámek: základní vstupné (Nová klenotnice Neues Grünes Gewölbe, sbírka brnění v Sále obrů, Turecká komnata, sbírka tisků, kreseb a fotografií, Hausmannsturm, Knížecí galerie, stálá výstava Moc a móda a příp. výstavy) 12 €, společná vstupenka do zámku a historické klenotnice 21 €, Panometr: 11,50 €, Muzeum hygieny 7 €, podzemní bastiony 6 €, Dopravní muzeum 7 €.
Pillnitz - Christmas Garden - 21,50€, dítě 17€
Vzhledem k limitovanému počtu návštěvníků výstavy doporučujeme si přiobjednat i časovou vstupenku na výstavu Vermeera. Vstupenka je buď na samotnou výstavu (330 Kč) nebo v kombinaci výstava + Drážďanská galerie(580 Kč).( Doporučujeme kombinovanou vstupenku). Je nutné uvést na přihlášku.

Doprava:

klimatizovaným autobusem vybaveným přehravačem DVD a barem

Stravování:

vlastní 

>>>>Zpět nahoru


Odjezdová místa a trasy:

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA A – PRAHA, ÚSTÍ NAD LABEM

PRAHA – 8:00 AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC
ÚSTÍ NAD LABEM – 9:15 ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL.
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT:
ÚSTÍ NAD LABEM – 19:15
PRAHA – 20:30 HLAVNÍ NÁDRAŽÍ
ODJEZDOVÁ MÍSTA B – HRADEC KRÁLOVÉ, PARDUBICE
HRADEC KRÁLOVÉ – 6:00 RIEGROVO NÁM., U VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ
PARDUBICE – 6:30 PARKOVIŠTĚ VEDLE ZIMNÍHO/FOTBALOVÉHO STADIONU
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT:
PARDUBICE – 21:45
HRADEC KRÁLOVÉ – 22:35

ODJEZDOVÁ MÍSTA C – PLZEŇ, BEROUN
PLZEŇ – 6:00 ZASTÁVKA MHD NC ČERNICE
BEROUN – 6:45 ČERPACÍ STANICE ÖMV
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT:
BEROUN – 21:15
PLZEŇ – 22:00

ODJEZDOVÁ MÍSTA D – ČESKÉ BUDĚJOVICE, TÁBOR, BENEŠOV
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 5:00 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘ., PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ
TÁBOR – 6:00 ČERPACÍ STANICE BENZINA, UL. SOBĚSLAVSKÁ
BENEŠOV – 6:45 HOTEL BENICA, UL. KE STADIONU
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT:
BENEŠOV – 21:15
TÁBOR – 22:00
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 23:00


Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení minimálně 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.
CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.
ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

>>>>Zpět nahoru


Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY

Zpět na:   POZNÁVACÍ LETECKY   POZNÁVACÍ VLAKEM   POZNÁVACÍ BUSEM   JEDNODENNÍ    /šedé nemají platný termín/       Kontakt  

další poznávací:  BERLÍN vlakem    Víkend v NP Berchtesgaden   PERLY PORTUGALSKA  MNICHOV A REGENSBURG vlakem  Tatranská Lomnice vlakem   Adventní Vídeň vlakem

MNICHOV vlakem  Vídeň vlakem    Výstava orchidejí Berlin a zámecký park Pillnitz    Bavorské velikonoční tradice

Víkend ve Vídni   Vídeň a Schönbrunn   Víkendová Wroclaw   Lázně Bükfürdö   

Poklady a skvosty PELOPONÉSU   Ženeva a Savojské Alpy    Okruh Švýcarskem    To NEJ z Rakouska    Tatranské panorama vlakem    KRÉTA_historická   ŘECKO, ANTICKÉ PAMÁTKY   OKRUH LYKIÍ   PERLY ISTANBULU A KAPPADOKIE  PORTUGALSKO A PAMÁTKY UNESCO II   GDAŇSK MALBORK SOPOTY vlakem   Budapešť + Györ_B   Slovinsko a Mořský park_M

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Geops s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

advent svařák ghülwein weinachten market štóla svařené víno striezel Dresden Drážďany Albertinum Asisi Panometer Bleší trh Elbeflohmarkt v Drážďanech Brühlova terasa Deutsches Hygiene-Museum Frauenkirche Katedrála Hofkirche Kostel Kreuzkirche Lipsiusbau Muzeum tramvají Náměstí Altmarkt Náměstí Neumarkt Pasáž Kunsthofpassage Semperova opera Neustadt Zámek a park Pillnitz Zwinger a Semperbau štóla Streizelmarkt