Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Egypt:    Hurghada H**** (letecky)   Hurghada H*** ( letecky)   

Itálie:     na Ischii(6 letecky)   na_SARDINII_Alghero(letecky)   na_SARDINII_Cagliari(letecky)

Maďarsko:  v ZALAKAROŠI(vlastní dopravou)  Silvestr v Budapešti(vlakem)    Silvestr v Tapolca(4)

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)   v Podhájské_Borinka(busem)   v Podhájské_Andrejka(busem)

 

Přivítejte s námi nový rok u moře na věčně zeleném ostrově !

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

letecky z Prahy

Silvestr na termálním ostrově ISCHIA

KOUPÁNÍ V TERMÁLNÍCH BAZÉNECH

A V MOŘI s teplými prameny (Sorgeto)

27.12.2019–01.01.2020 / je možná úprava

(6 dnů, 5 noci)

Silvestrovské menu v ceně

ohňostroj
 

Tradičně jezdíme oslavit příchod nového roku na nádherný termální ostrov Ischia. Každoročně se koupeme v termálních bazénech pod širým nebem nebo dokonce v  moři s teplými prameny v zálivu Sorgeto. Užijte si i Vy, termální vodu, galavečeři - silvestrovské menu, taneční hudbu a velkolepý ohňostroj ! Silvestrovské menu v ceně !

 

HOTEL

(klikni pro detail)

San Lorenzo****

27.12.-01.01.

6 dní / 5 nocí

Sorriso Thermae****

29.12.-03.01.

6 dní / 5 nocí

Sorriso Thermae

****

29.12.-04.01.

7 dní / 6 nocí

dvoulůžkový pokoj

dospělý

24.380 Kč * od 22.690 Kč * od 25.390 Kč *
 jednolůžkový

pokoj

+2.800 Kč

+2.600 Kč +2.600 Kč

silvestrovské menu 

(program, hudba, galavečeře)

v ceně v ceně v ceně
pokoj superior/osoba - - - - - - - - -
balkon nebo terasa/osoba - - - - - - - - -
pokoj s výhledem na moře/osoba - - - +2.750 Kč/os. +2.750 Kč/os.
plná penze/osoba - - - +3.500 Kč/os. +4.200 Kč/os.

sleva SENIOR

nad 60 let

-400 Kč -400 Kč -400 Kč

* Je možná i úprava termínu v rámci dostupnosti letenek.

CENA ZAHRNUJE:

leteckou dopravu vč. trajektů a transferů (transfer dělený - klienti nastupují na trajekt se svými
zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), 4x (5x) ubytování s polopenzí (nápoje nejsou v
ceně), vstup do termálního bazénu v hotelu, silvestrovské menu (program, hudba, galavečeře), informační
materiály,
pojištění zájezdu pro případ úpadku CK, služby CK.

CENA NEZAHRNUJE:

cestovní pojištění - informujte se v kanceláři

pobytovou taxu cca 2€ na osobu a den - platba na místě v recepci

PŘÍPLATKY / SLEVY:

dle hotelu (viz tabulka)

 

Fakultativní výlety:

Představujeme Vám některé z možných fakultativních výletů. Můžete se přihlásit a poté zaplatit v místě pobytu u naší delegátky, která Vám také podá bližší informace. Výlety se uskuteční při naplnění stanoveného minimálního počtu účastníků a za příznivých klimatických podmínek. Ceny nezahrnují případné vstupy do objektů. Většina výletů je pořádána v českém jazyce, některé jsou pak v jazyce německém nebo anglickém.

 

Okruh ostrovem autobusem - cena cca 20 €.
Polodenní výlet, během kterého objedete celý ostrov klimatizovaným autobusem. Uvidíte nejatraktivnější místa Ischie a dozvíte se zajímavosti z historie i současnosti. Zastavíte se na malebné vyhlídce v městečku Fontana, kde můžete ochutnat jedinečné italské cappuccino, dále následuje procházka po rybářské vesničce Sant'Angelo. Na závěr Vám nabídneme v restauraci Belvedere ochutnávku ischitánských likérů a vín.

Pompeje a Vesuv - cena cca 50 €
Celodenní výlet za poznáním historie jedinečného muzea pod otevřeným nebem - antického města Pompeje. Čeká Vás také dobrodružný výstup ke kráteru stále činné sopky Vesuv, odkud se Vám nabídne nezapomenutelný výhled na celý Neapolský záliv. V ceně není zahrnut vstup do Pompejí cca 11€ a výstup ke kráteru Vesuvu cca 6,50 €.

Ostrov Capri - cena cca 55 €
Celodenní výlet na malebný ostrov Capri, kde budete moci obdivovat městečka Capri a Anacapri a poznáte přírodní krásy jako Augustovy zahrady či skalní útvary Faraglioni. Doporučujeme Vám prohlédnout si vilu Axela Muntheho (terasy s panoramatickými výhledy na celý ostrov a Sorrentský poloostrov), vyjet si sedačkovou lanovkou na nejvyšší vrchol Monte Solaro nebo obeplout ostrov Capri loďkou. Okruh lodí (cca 13 € ) ani další vstupy nejsou zahrnuty v ceně.


Uvedené ceny jsou předpokládané, může dojít ke změně s ohledem na počet účastníků na jednotlivé výlety.

Na Ischii můžete individuálně navštívit botanickou zahradu La Mortella (vstupné cca 12 €), Aragonský hrad (vstupné cca 10 €), Mořské muzeum, Archeologická muzea Santa Restituta a Villa Arbusto, zahradu Ravino, park Corbaro... 

V případě příznivého počasí možnost koupání v moři v oblasti Sorgeto, kde vyvěrají termální prameny přímo do moře.

 

 

SORRISO THERMAE RESORT****

SORRISO THERMAE RESORT****

SORRISO THERMAE RESORT

****

Pozice 
Hotel a několik dalších budov tvoří rozsáhlý komplex ve svahu nad pláží Citara Komplex nabízí stabilně dobré služby na vysoké úrovni a vynikající stravu. Široké terasy nabízejí panoramatické pohledy na záliv Citara a úchvatné západy slunce. V okolí jsou restaurace, kavárny a obchody.

Služby 
2x venkovní a 2x vnitřní termální bazén (34°C - 38°C, nutná koupací čepice) s hydromasáží, 1x dětský sladkovodní bazén, široké terasy s lehátky a slunečníky, léčebné a kosmetické oddělení (široký výběr služeb a procedur), sauna zdarma, fitness, restaurace s terasou, recepce, společenská a TV místnost, piano bar, WiFi ve společných prostorách a v baru u bazénu zdarma, parkoviště.
Stravování - Silvestrovské menu v ceně
Polopenze, snídaně - rozšířená kontinentální, večeře - salátový bufet, výběr z  menu. Místní i mezinárodní kuchyně.

Pokoje 
130 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, minibarem, fénem, topením, centrální klimatizací.
Vzdálenost 
od moře přibližně 500 m, od centra přibližně 1700 m, 

autobusová zastávka přibližně 40 m od hotelu.

Zpět na CENÍK

 

San Lorenzo

San Lorenzo

San Lorenzo****

Pozice 
Velmi pěkný luxusní hotel s přátelskou atmosférou a kvalitními službami. Z teras hotelu je nádherný výhled na město a panorama Neapolského zálivu. Hotel se nachází nedaleko centra městečka Lacco Ameno v blízkosti krásného zálivu San Montano s příjemnou písčitou pláží a termálním parkem Negombo (cca 600 m).

 

Služby 
1x vnitřní bazén s termální vodou (38 °C), 1x venkovní bazén s mořskou vodou, venkovní Kneippovy lázně (malý termál s hydromasáží a malý minerální), římský bazén s masáží ramen a zad, venkovní vířivka s termální vodou, terasa s lehátky a slunečníky, recepce, výtah, restaurace, společenská místnost, piano- bar, bar, tropická zahrada, parkoviště, vlastní lázeňské zařízení, internet point za poplatek. Hotelový minibus zdarma na pláž San Montano (květen - září). WiFi v recepci.

 

Stravování
Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, místní i mezinárodní kuchyně.

 

Pokoje 
77 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, centrálním topením, TV-SAT, minibarem, většina s terasou nebo balkónem, výhled na moře za příplatek. Některé pokoje jsou umístěné v hotelové zahradě. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem.

 

Vzdálenost 
od moře přibližně 600 m, od centra přibližně 300 m, autobusová zastávka 80 m od hotelu.

 

Zpět na CENÍK

 

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Egypt:    Hurghada H**** (letecky)   Hurghada H*** ( letecky)   

Itálie:     na Ischii(6 letecky)   na_SARDINII_Alghero(letecky)   na_SARDINII_Cagliari(letecky)

Maďarsko:  v ZALAKAROŠI(vlastní dopravou)  Silvestr v Budapešti(vlakem)    Silvestr v Tapolca(4)

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)   v Podhájské_Borinka(busem)   v Podhájské_Andrejka(busem)

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiží Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Josef Sklenář – Osvěta).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Italy Ischia euroweekend Capri Napoli Vesuv Pompeia Herculaneum terme Monte Epomeo Puzzuoli Sofia Loren Santa Maria del SoccorsoIschia Porto Ischia Ponte Casamicciola Terme, Lacco Ameno Forio Serrara Fontana Barano Sant Angelo Cittara
Itálie termály termální bazény minerální koupele wellnes welnes  service eurovíkend eurovíkendy Neapol Čitara monatour fischer pinocchio čedok axia prázdninový klub firo tour travelservice invia fede rekrea petra tour mafie čsa cestování zájezdy monatůr hříbek hřib houba campana world travel petra Iskia Iskija Vezuv Vezuf Pompeje Herkuláneum Pucuoli Sofia Lorenová sopka Monte Epomeo 788 mnm Lako Ameno