Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

 

SILVESTR v Budapešti 2016/7

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

LOGO slan

EUROWEEKEND

VLAKEM

( 3 dny/ 2 noci i více)

předběžné časy odjezdů najdete v tabulce termínů a cen

 

SILVESTR  5.990 Kč celkem

31.12.2014 - 02.01.2015

 

Silvestr v Budapešti 2016/7 - vlakem

 

Budapešť - široký proud řeky dělí dvoumiliónovou metropoli na hornatou část Buda a rovinatou Pest. Buda je plná zeleně a je zde také nejvyšší bod Budapešti, 526 m vysoká hora János. K nejelegantnějším nákupním čtvrtím Budapešti patří ulice Váci, Petőfi a náměstí Vörösmarty, které lákají k nákupům kvalitního vína, tradiční maďarské čabajky a strávení příjemného času k odpočinku. Na severním okraji tohoto obvodu se na náměstí Kossuth tyčí Parlament. Také světoznámé lázeňské procedury, termály a bázeny s minerální vodou přilákají každého návštěvníka.

 

Víkend v Budapešti 2016 vlakem - program zájezdu:

Nabízíme vám možnost strávit příjemný víkend ve městě na Dunaji. Budapešť, maďarská metropole, nabízí řadu zajímavých míst i aktivit. Navíc se můžete vydat do tohoto města netradičním způsobem - s trochou nostalgie vlakem. 

 

1. den: 

Ráno odjezd z Prahy rychlíkem do Budapešti (EC 275 Jaroslav Hašek, odjezd z Prahy v 7:49). 

Příjezd do Budapešti v odpoledních hodinách (14:35). Ubytování v hotelu.

2. den: 

Volno, prohlídka města.
3. den: 

dopoledne volno. Odpoledne odjezd z Budapešti zpět do ČR (rychlík EC272 Csárdás, odjezd v 15:25). 

Příjezd do Prahy ve večerních hodinách (22.08).

 

tento program si za příplatek můžete prodloužit viz příplatky

 

Varianta s nočním spojem (lehátko/lůžko)

V případě požadavku je možné zajistit dopravu nočním lehátkovým vlakem. V tomto případě je odjezd z Prahy do Budapešti již předchozí den krátce před půlnocí (23:45), příjezd do Budapešti ráno (8:35). A odjezd z Budapešti ve večerních hodinách (20:05), příjezd do Prahy pak následující den ráno (6:23). V případě této varianty je tedy zájezd de facto 5-denní. 1. den před půlnocí odjezd z Prahy, 2.-4. den pobyt v Budapešti, 5. den Časně ráno návrat do Prahy.

 

Silvestr v Budapešti 2016/7 - vlakem

TERMÍN

počet

nocí

čas*

Hotel** cena*** stav**** poznámka
2 0 1 6  /  2 0 1 7

*     čas odjezdu TAM / ZPĚT

**   kliknutím se dostanete na informaci o hotelech

***  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby 

mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety, příplatek za jednolůžkový pokoj a služby na vyžádání (např. připojištění)

**** stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

30.12.-01.01. 2 07:49 / 15:25  hotely 4 990 Kč R
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Silvestr v Budapešti 2016/7 - vlakem

 

Cena obsahuje:  

Zpáteční jízdenku s místenkou Praha - Budapešť - Praha 
Ubytování 2 noci ve 2 lůžkových pokojích 3* hotelu se snídaní 
Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

(více informací k pojištění obdržíte v kanceláři)

 

Příplatky  
prodloužení pobytu o další noc / hotel 3* 700 Kč
1-lůžkový pokoj / hotel 3*, 2 noci 1 400 Kč
hotel 4* 1 000 Kč
prodloužení pobytu o další noc / hotel 4* 850 Kč
1-lůžkový pokoj / hotel 4*, 2 noci 1 790 Kč
lehátkový vlak (6 místné lehátkové kupé) 1 000 Kč
lůžkový vlak (2-lůžkový oddíl) 4 200 Kč
Odjezdová místa  
odjezd Praha 0 Kč
odjezd Pardubice 0 Kč
odjezd Brno -250 Kč
odjezd Břeclav -250 Kč

 

Silvestr v Budapešti vlakem     Silvestr v Budapešti vlakem    Silvestr v Budapešti vlakem     Silvestr v Budapešti vlakem

Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_S  Atény_S  Barcelona  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Drážďany(vlak)  Florencie_B  Florencie_S  Istanbul_R   Istanbul_S   Londýn_B  Londýn_R  Lisabon_A   Lisabon_B  Lisabon S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_B    Paříž_R   Petrohrad_BEN   Petrohrad_klenot_R   Petrohrad+Moskva   Zimní Petrohrad_2020   Zimní Petrohrad_2021   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T   Istanbul_FESTIVAL tulipánů    Ženeva_EURODEN   Ženeva_EUROWEEKEND     Amsterdam, Rotterdam a Floriade 2022   Velikonoce v Tatrách S

 

Ubytování: hotel

 

Nejčastěji používané hotely:

HOTEL BAROSS CITY***

3-hvězdičkový hotel Baross nabízí velmi cenově dostupné ubytování v centru Budapešti, přímo proti vlakovému nádraží Keleti. Historické a kulturní památky města jsou dosažitelné pěšky. Všechny pokoje jsou skromně zařízené, mají vlastní koupelnu, klimatizaci, telefon, vysoušeč vlasů a TV. Snídaně je zahrnuta v ceně a podává se od 7 hodin ráno do 11 hodin. Hotel má 24hodinovou recepci a wifi ve společných prostorách.

HOTEL KINGS***

Hotel Kings nabízí prostorné a cenově dostupné ubytování v centru Budapešti, jen pár minut chůze od elegantní Andrassy Avenue plné butiků, obchůdků a kaváren. Hotel sídlí v budově z 19. století a nabízí jednoduše, ale příjemně zařízené pokoje. Všechny jsou vybaveny klimatizací, telefonem a TV-SAT. Snídaně formou bufetu je k dispozici v ranních hodinách. V hotelu je také restaurace, která nabízí místní speciality a okouzlující nádvoří, kde si můžete odpočinout. Většina památek Budapešti je z hotelu Kings dosažitelná pěšky.

HOTEL GOLDEN PARK****, příplatek za ****

Hotel Golden Park je velký 4-hvězdičkový hotel s moderními pokoji v blízkosti hlavních míst v Budapešti. Nachází se přímo u vlakového nádraží Keleti. V blízkosti hotelu se nachází nejen řada obchůdků a kaváren, ale také známé lázně, ve kterých mohou klienti relaxovat. Všechny pokoje mají klimatizaci, vlastní koupelnu, TV-SAT, telefon, trezor, ledničku a fén. V hotelu je dále hostům k dispozici fitness centrum a finská sauna. Hotel má dvě restaurace, z nichž jedna nabízí italskou a druhá egyptskou kuchyni.

HOTEL ATRIUM FASHION****, příplatek za ****

Hotel Atrium Fashion se nachází v blízkosti hlavního uzlu veřejné dopravy v centru Budapešti na náměstí Blaha Lujza. Všechny hlavní historické památky a nákupní oblasti jsou snadno dosažitelné pěšky nebo veřejnou dopravou (stanice metra M2 v blízkosti). Celý hotel je nekuřácký a pokoje jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací a zvukotěsnými okny, která zaručí klidný pobyt v rušném centru města. Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a klientům nabízejí TV-SAT, telefon, trezor, minibar, kávovar a fén. Hotel nabízí 24hodinovou recepci, wifi zdarma v celé budově a úschovnu zavazadel.

Všechny vybrané hotely se nacházejí v centru Budapešti, nedaleko vlakového nádraží Keleti.

 

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Slantour, s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Buda Pest  Csepel-sziget Várkerület Lipótmező Óbuda Újpest Belváros-Lipótváros Terézváros Erzsébetváros Józsefváros Ferencváros Kőbánya Újbuda Hegyvidék Angyalföld Zugló Pestújhely Árpádföld Rákosmente Pestszentlőrinc-Pestszentimre Kispest Pesterzsébet Csepel Budafok-Tétény Soroksár 

Budín Budapešť Dunaj Margaretin ostrov termální lázně

květnové svátky exim bena tour čedok smart wings travel service lufthansa invia last moment last minute last.cz