Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

Přivítejte s námi nový rok u moře na věčně zeleném ostrově !

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

Silvestr na termálním ostrově ISCHIA

Autobusem 

s PROHLÍDKOU NOČNÍ FLORENCIE.

 

27.12.2016 – 2.1.2017

 

(7 dnů, 4 noci)

BUSEM

(Letecky  >>>>ZDE)

ohňostroj nad ostrovem
 

Tradičně jezdíme oslavit příchod nového roku na nádherný termální ostrov Ischia. Každoročně se koupeme v termálních bazénech pod širým nebem nebo dokonce v  moři s teplými prameny v zálivu Sorgeto.

Užijte si i Vy, termální vodu, silvestrovské menu, taneční hudbu a velkolepý ohňostroj!

 

HOTEL

(klikni pro detail)

San Marco****

Royal Palm

****

Sorriso hermae

Resort & SPA

****

dvoulůžkový pokoj

dospělý

12.990 Kč 14.290 Kč 15.990 Kč
 jednolůžkový

pokoj

+1.360 Kč +1.360 Kč +2.120 Kč

silvestrovské menu 

(program, hudba, galavečeře)

v ceně v ceně v ceně
pokoj superior/osoba - - - - - - - - -
balkon nebo terasa/osoba +400 Kč/os. +400 Kč/os. - - -
balkon s výhledem na moře/osoba +1.360 Kč/os. +1.360 Kč/os. +2.120 Kč/os.
plná penze/osoba +1.160 Kč/os. +1.160 Kč/os. +2.800 Kč

sleva SENIOR

nad 60 let

-300 Kč -300 Kč -300 Kč

CENA ZAHRNUJE:

autobusovou dopravu vč. trajektů a transferů, 

4x ubytování s polopenzí (nápoje nejsou v ceně), 

vstup do termálních bazénů - cca 30°C, 

silvestrovské menu (program, hudba, galavečeře)

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK, služby CK.

Při cestě na Ischii se uskuteční krátká, noční prohlídka Florencie.

CENA NEZAHRNUJE:

cestovní pojištění - informujte se v kanceláři

PŘÍPLATKY / SLEVY:

dle hotelu (viz tabulka)

Odjezdová místa:

Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Plzeň, Humpolec, Střechov, Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov.

 

Fakultativní výlety:

Představujeme Vám některé z možných fakultativních výletů. Můžete se přihlásit a poté zaplatit v místě pobytu u naší delegátky, která Vám také podá bližší informace. Výlety se uskuteční při naplnění stanoveného minimálního počtu účastníků a za příznivých klimatických podmínek. Ceny nezahrnují případné vstupy do objektů. Většina výletů je pořádána v českém jazyce, některé jsou pak v jazyce německém nebo anglickém.

 

Okruh ostrovem autobusem - cena cca 20 €.
Polodenní výlet, během kterého objedete celý ostrov klimatizovaným autobusem. Uvidíte nejatraktivnější místa Ischie a dozvíte se zajímavosti z historie i současnosti. Zastavíte se na malebné vyhlídce v městečku Fontana, kde můžete ochutnat jedinečné italské cappuccino, dále následuje procházka po rybářské vesničce Sant'Angelo. Na závěr Vám nabídneme v restauraci Belvedere ochutnávku ischitánských likérů a vín.

Pompeje a Vesuv - cena cca 50 €
Celodenní výlet za poznáním historie jedinečného muzea pod otevřeným nebem - antického města Pompeje. Čeká Vás také dobrodružný výstup ke kráteru stále činné sopky Vesuv, odkud se Vám nabídne nezapomenutelný výhled na celý Neapolský záliv. V ceně není zahrnut vstup do Pompejí cca 11€ a výstup ke kráteru Vesuvu cca 6,50 €.

Ostrov Capri - cena cca 55 €
Celodenní výlet na malebný ostrov Capri, kde budete moci obdivovat městečka Capri a Anacapri a poznáte přírodní krásy jako Augustovy zahrady či skalní útvary Faraglioni. Doporučujeme Vám prohlédnout si vilu Axela Muntheho (terasy s panoramatickými výhledy na celý ostrov a Sorrentský poloostrov), vyjet si sedačkovou lanovkou na nejvyšší vrchol Monte Solaro nebo obeplout ostrov Capri loďkou. Okruh lodí (cca 13 € ) ani další vstupy nejsou zahrnuty v ceně.


Uvedené ceny jsou předpokládané, může dojít ke změně s ohledem na počet účastníků na jednotlivé výlety.

Na Ischii můžete individuálně navštívit botanickou zahradu La Mortella (vstupné cca 12 €), Aragonský hrad (vstupné cca 10 €), Mořské muzeum, Archeologická muzea Santa Restituta a Villa Arbusto, zahradu Ravino, park Corbaro... 

 

 

SORRISO THERMAE RESORT****

SORRISO THERMAE RESORT****

SORRISO THERMAE RESORT

****

Pozice 
Hotel a několik dalších budov tvoří rozsáhlý komplex ve svahu nad pláží Citara Komplex nabízí stabilně dobré služby na vysoké úrovni a vynikající stravu. Široké terasy nabízejí panoramatické pohledy na záliv Citara a úchvatné západy slunce. V okolí jsou restaurace, kavárny a obchody.

Služby 
2x venkovní a 2x vnitřní termální bazén (34°C - 38°C, nutná koupací čepice) s hydromasáží, 1x dětský sladkovodní bazén, široké terasy s lehátky a slunečníky, léčebné a kosmetické oddělení (široký výběr služeb a procedur), sauna zdarma, fitness, restaurace s terasou, recepce, společenská a TV místnost, piano bar, WiFi ve společných prostorách a v baru u bazénu zdarma, parkoviště.
Stravování - Silvestrovské menu v ceně
Polopenze, snídaně - rozšířená kontinentální, večeře - salátový bufet, výběr z  menu. Místní i mezinárodní kuchyně.

Pokoje 
130 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, minibarem, fénem, topením, centrální klimatizací.
Vzdálenost 
od moře přibližně 500 m, od centra přibližně 1700 m, 

autobusová zastávka přibližně 40 m od hotelu.                       Zpět na CENÍK

 

Hotel San Marco****

Hotel San Marco****

SAN MARCO****

Via Citara 171 - 80075 Forio (NA) Italia

sanmarco.fmthotels.it

Ubytování:
Velmi oblíbený moderní hotelový komplex nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Hotel nabízí dlouhodobě kvalitní služby a je propojen překrásnou zahradou s hotelem Royal Palm. Klientům jsou k dispozici tři termální bazény. Pláž Cava del’Isola je nedaleko hotelu.
Vybavení hotelu:
2x venkovní termální bazén, 1x vnitřní termální bazén, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 €/ den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum, sauna, recepce, 3 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace „Citara”, restaurace „Cava del’Isola”, restaurace „San Marco”, parkoviště. Některé služby a vybavení jsou společné s hotelem Royal Palm****.
Vybavení pokoje:
pokoje se sociálním zařízením, TV-SAT, telefon, minibar, centrální vytápění, fén, klimatizace ( 15.06. – 15.09.). Některé s výhledem na moře ( některé s balkonem nebo terasou) za poplatek.

Stravování:  polopenze, snídaně – bufet, večeře – salátový bufet a výběr z menu

                                                                                                  Zpět na CENÍK

 

ROYAL PALM****

ROYAL PALM****

Via G. Mazzella 184 - 80075 Forio (NA) Italia

www.royalpalm.it

Ubytování:
Luxusnější hotelový komplex nacházející se v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara. Hotel nabízí dlouhodobě kvalitní služby a je propojen překrásnou zahradou s hotelem San Marco. Klientům jsou k dispozici 4 termální bazény i nedaleká pláž Cava del’Isola.

Vybavení hotelu:
2x venkovní termální bazén, 1x vnitřní termální bazén, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 €/den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum, sauna, recepce, 2 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace „Citara”, restaurace „Cava del’Isola”, restaurace „San Marco”, parkoviště. Služby a vybavení jsou společné s hotelem San Marco. Internet point za poplatek.
Vybavení pokoje: se sociálním zařízením, TV-SAT, telefon, minibar, centrální vytápění, fén. Některé s výhledem na moře a některé s balkonem nebo terasou za poplatek.

Stravování: Polopenze, snídaně - rozšířená kontinentální, večeře - salátový bufet, výběr z menu. Místní i mezinárodní kuchyně. Silvestrovské menu v ceně! 

                                                                                                  Zpět na CENÍK

 

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiží Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Josef Sklenář – Osvěta).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Italy Ischia euroweekend Capri Napoli Vesuv Pompeia Herculaneum terme Monte Epomeo Puzzuoli Sofia Loren Santa Maria del SoccorsoIschia Porto Ischia Ponte Casamicciola Terme, Lacco Ameno Forio Serrara Fontana Barano Sant Angelo Cittara
Itálie termály termální bazény minerální koupele wellnes welnes  service eurovíkend eurovíkendy Neapol Čitara monatour fischer pinocchio čedok axia prázdninový klub firo tour travelservice invia fede rekrea petra tour mafie čsa cestování zájezdy monatůr hříbek hřib houba campana world travel petra Iskia Iskija Vezuv Vezuf Pompeje Herkuláneum Pucuoli Sofia Lorenová sopka Monte Epomeo 788 mnm Lako Ameno