- - -

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

MAĎARSKO - člen EU (měna FORINT)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Silvestr v Tapolce

30.12. - 02.01.2019

luxbus * hotel Pelion**** s polopenzí * průvodce * výlety

CENA:   11 490,- Kč (po slevě)

SLEVA

 

oslava

Silvestr jako žádný jiný! Prožijte konec roku v malebné krajině pod čedičovými horami a úrodnými vinicemi, pouhých 12 km od Balatonského jezera v lázních Tapolca. Ve městě, jenž se stalo maďarským unikátem a vyrostlo na krasovém podloží, můžete relaxovat v jedinečné léčebné jeskyni anebo v blahodárných pramenech, které tu vyvěrají. S přáteli, dobrým vínkem a zdravým dechem, ve skvělé kondici a se svěžím duchem vstoupíme do Nového roku. VIVAT SILVESTR!

 

Silvestr v Tapolce 2019/20 - Program zájezdu:

1. den: ráno odjezd přes Bratislavu do Maďarska, odpoledne příjezd do hotelu, uvítací přípitek, relaxace v termálních bazénech (venkovní a vnitřní termální bazény s unikátní vodou 33°- 37°C s obsahem vápníku, hořčíku, síry a CO2, blahodárně působící na pohybové ústrojí, finská sauna, parní lázeň, aroma sauna), večeře, PŘEDSILVESTROVSKÁ PARTY (čardáš, guláš, zpěv, tanec), nocleh.

2. den: po snídani veselá procházka po lázních Tapolca zakončená koupáním v Mlýnském jezeře pod taktovkou starosty města, pro zahřátí ochutnávka tří vzorků balatonských vín a domácí pálenky na molu u jezera, odpoledne relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, ŽHAVÁ SILVESTROVSKÁ NOC s hvězdami maďarského nebe a velkolepým ohňostrojem (silvestrovská galavečeře, živá hudba, tanec a zpěv, půlnoční přípitek s lahví maďarských bublinek, novoroční slavnostní bufet a radost až do rána)

3. den: před polednem dobrodružný výlet k Balatonu do romantického Szigligetu kde se koná otužilecká slavnost spojená s novoročním koupáním, cestou zpátky zastávka na vinařské hoře Szent György-hegy, s nezapomenutelnou návštěvou vinařství Hobor, pálenka na přivítanou, ochutnávka balatonských vín s drobným pohoštěním, jak na Nový rok, tak po celý rok, po návratu relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, večeře, nocleh

4. den: po snídani relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, po poledni ozdraveni na těle i na duchu ojíždíme domů, návrat ve večerních hodinách 

změna programu vyhrazena

CENA dospělý          11.990,- Kč

žhavá silvestrovská noc s hvězdami maďarského nebe a velkolepým ohňostrojem již v ceně * doprava lux busem * 3x ubytování (hotel Pelion 4*) * 3x polopenze * welcome drink

 novoroční branch * výlety dle programu * služby průvodce * balíček na cestu * štamprlička pro dobrou náladu

KAŽDÝ DEN vstup do termálních bazénů a léčebné jeskyně ZDARMA

Cena obsahuje:

doprava lux busem * 3x ubytování (hotel Pelion 4*) * 3x polopenze * relaxační aktivity * výlety dle programu * průvodce * balíček na cestu * pojištění zájezdu pro případ úpadku 

Cena neobsahuje:

komplexní cestovní pojištění * fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů * ochutnávka vína * lázeňská taxa cca 500 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu)
Doprava:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení). Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.

Předpokládaná trasa:

Praha - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Brno - Břeclav/Brodské – Bratislava – Györ - Tapolca (svozy z nástupních míst Jičín - Hradec Králové - Pardubice)
Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:
Praha (05:30) - Nymburk (06:15) - Poděbrady (06:30) - Kolín (07:00) - Brno (09:30) - Hradec Králové (06:00) - Pardubice (05:30), Jičín (05:00), příjezd do Tapolci v odpoledních hodinách (15-17 hod)
odjezd zpět poslední den v cca 11-12 hod, návrat do ČR ve večerních hodinách (cca 20-24 hod) dle výstupních míst.
Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.
Cestou jsou realizovány zdravotní přestávky každých 3-4 hod.

Ubytování je v hotelu Pelion 4* ve 2-lůžkových klimatizovaných pokojích s příslušenstvím, TV, telefonem trezorem, fénem a minibarem. Klientům je k dispozici na pokojích župan. Hotel má vlastní wellness centrum (venkovní a vnitřní termální bazény s atrakcemi, chrliči, vířivkami a protiproudy, saunový svět). Polopenze je formou bohatých švédských stolů. Každý den hotel pořádá sportovně relaxační aktivity ZDARMA. Maďarským unikátem je léčebná jeskyně v krasovém podloží pod hotelem s možností každodenní dechové terapie a cvičení.

Autokarová doprava:
S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. 

POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT. S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! 

Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč

Možnosti nástupu: Pardubice, H. Králové, Praha, Nymburk, Brno, Kolín, Poděbrady, Havl. Brod, Jihlava, Jičín

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů a dalších zkušeností z  praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz rok 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Ing. Roman Škrabánek).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Balaton jezero termální lázně Tapolca Maďarsko wellness léčebné pobyty relax aktinobakterie revmatismus

Silvestr 2018 Nový rok 2019 šampaňské šampus sekt oslava Silvestra oslava nového roku 2019