Zpět   Kontakt  další města:                                                                                                                                          /šedé nemají platné termíny/

Kudowa Zdrój_1  Kudowa Zdrój_2  Kudowa Zdrój_3  Kudowa Zdrój_4  Kudowa Zdrój_5    Kudowa Zdrój_6 

LIPSKO a nákupy   Motorrad Messe Leipzig    Buch Messe Leipzig 2023   26. Modell-Hobby-Spiel Lipsko_2022_BUS

HEIDENAU-nákupní      WEIDEN-výprodeje     DRÁŽĎANY nákupy v PRIMARKU    Plavba labským kaňonem a Drážďany   DRÁŽĎANY-Florencie na Labi  

Slavnosti Růže - Č. Krumlov  Berchtesgaden - Orlí hnízdo  MÍŠEŇ a DRÁŽĎANY - DOD   MORITZBURG - TŘI oříšky_S   Saské Švýcarsko a Drážďany  Míšeň - porcelánka MEISSEN   

Königstein a Bastei  INGOLSTADT  TROPICKÉ OSTROVY   DOLNÍ RAKOUSKO   PASOV   REGENSBURG   Berlín_Gauguin

- - -

 

NĚMECKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

  DNEŠNÍ KURZY MĚN

DRÁŽĎANY a PRIMARK

 

Primark Primark

 

 29.11.2019 (pátek) 499 Kč 

13.12.2019 (pátek) 499 Kč

 

Drážďany, to není pouze barokní Zwinger a Semperova opera, to jsou i_módní galerie plné zboží, 

které lákají turisty k nákupům zvláště v období Vánoc. 

Po zážitkové procházce městem s průvodcem, si můžete užívat volného času a zajít na adventní trhy či do nákupních galerií. Nákupy v Drážďanech Vás okouzlí a Vaší peněžence bude ulehčeno. 

 

 REZERVOVAT 

 

Víte, že … 

nakupování je urcitý druh sportu? Jen si spočítejte, kolik za den ujdete po obchodních galeriích kilometrů, kolikrát musíte provádět brišní tance, když se snažíte nasoukat do zkoušeného oblečení a jak moc posilujete bicepsy a tricepsy pri tahání težkých tašek. 

Přejeme Veselé Vánoce! 

Drážďany 2019 - Program výletu:

Odjezdy:  

06:00 Jičín autobusové nádraží

06:45 Kolín autobusové nádraží
07:00 Poděbrady Tesco 

07:15 Nymburk náměstí

08:00 Praha – metro, Černý Most bus zastávka u dvouproudové silnice u stanoviště taxi  >>>>plánek

V Drážďanech po zážitkové procházce městem s průvodcem, si můžete užívat volného času a zajít na adventní trhy či do nákupních galerií.

Tak třeba módní obchod PRIMARK je oblíbený u všech věkových kategorií a boduje především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží.
A co takhle ALTMARKT GALERIE, kde se nachází neuvěřitelných 200 obchodů a každý si najde to své. Vyzkoušet si můžete oděvy z konfekce či od značkových návrhářů.
Milovníci luxusu a dobrého jídla by měli poznat nákupní centrum QF (Quartier an der Frauenkirche), ležící na náměstí Neumarkt naproti baroknímu kostelu Frauenkirche. Objevíte značkové obchody jako Gucci a Dolce Gabbana, ochutnáte kávu ze všech koutů světa a necháte ostříhat od nejlepších německých kadeřníků.

Odjezd ve večerních hodinách. 

Předpokládaný návrat do ČR 22 - 23 hodin

 

 

Cena zájezdu: 499,- Kč

Cena zahrnuje:

* lux bus * služby průvodce * štamprlička pro zahřátí

Cena nezahrnuje:  

* fakultativní vstupné (Zwinger cca 10 €, projížďka po Labi cca 16 €) * pojištění léčebných výloh

Lze dokoupit:  

pojištění (úraz, storno, léčebné výlohy)

rezervujte si místo v předních řadách busu za 99,- Kč

Dopravní prostředek:
Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)
Předpokládaná trasa:
Jičín - Kolín - Nymburk - Praha - Petrovice - Drážďany a zpět

Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod.

 

 

Zpět na poznávací     Zpět na jednodenní     Zpět na květinové    Zpět na eurovíkendy     Kontakt  podobné zájezdy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a květinový park Keukenhof_A   Jarní Holandsko   Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3(2023) 

Květinové Korzo S  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo LET(letecky)   Květinové Korzo BUS   Den krále v Amsterdamu a květinové korzo  Květinové Korzo M

Narcisový festival a korzo 2022   Amsterdam - jaro v Holandsku(letecky)    Evropská květinová výstava v Tullnu  Rozárium a termály v Badenu  Baden_slavnost_růží   Jaro u Bodamského jezera   Pohádkové zámky Ludvíka II.   Jezera v Solné komoře 2020     Provence a vůně levandule(6dnů)     FLORIADE 2022(letecky)    FLORIADE 2022(bus)  Amsterdam, Rotterdam a FLORIADE 2022 

 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 >>>>

Odjezdové místo z Prahy - metro B, Černý Most

Nástupní místo Černý Most

 >>>>Zpět na program

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento výlet není zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. a proto nemůže být podle tohoto zákona pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

  

Zimní výprodej winter sale sleva zlevněné zboží výhodné ceny cenová bomba Dresden Drážďany Albertinum Asisi Panometer Bleší trh »Elbeflohmarkt« v Drážďanech Brühlova terasa Deutsches Hygiene-Museum Frauenkirche Katedrála Hofkirche Kostel Kreuzkirche Lipsiusbau Muzeum tramvají Náměstí Altmarkt Náměstí Neumarkt Pasáž Kunsthofpassage Semperova opera Neustadt Zámek a park Pillnitz Zwinger a Semperbau Primark Altmark Galerie advent