Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Francie: Silvestr v Paříži(4)  Silvestr v Paříži_klasický(5)  Paříž Silvestr SPECIAL(6)  

Itálie:     Silvestr v Milánu(4)   Silvestr v Římě a Vatikánu(4)  Silvestr v Římě s prohlídkou Florencie(5)   na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  v BeNeLuxu(4 bus)

Slovensko:  v Podhájské***(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

 

 

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

VATICAN - není členem EU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Silvestr v Římě a Vatikánu

s prohlídkou Florencie

 

AUTOKAREM

 

Vítáme rok 2021 v Římě a Vatikánu

logo

28.12.2020 - 1.1.2021

FM sleva z 4.990,- na 4.690,-

Odjezdy z celé ČR bez příplatku !

 

Opakujeme úspěšný zájezd z loňska, kdy jsme v Římě vítali rok 2020 ! 

Po celý den budete nasávat atmosféru Silvestrovského Říma na nejznámějších místech tohoto romantického věčného města ! 

Teploty v Římě v tomto období: +8 až +16 °C 

Most zlatníků

Vatikánské náměstí

Vatikánské muzeum

 

Florencie, Silvestr v Římě a Vatikánu - program zájezdu:

1. den: (28. 12.)

Ve 11 hodin odjezd z Nového Boru, ve 12 hodin Liberce, ve 13 hodin z Mladé Boleslavi, v 14 hodin z Prahy u hlavního nádraží, 

ve 12 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 12, z Českých Budějovic v 18 hodin, v 8 hod. z Ostravy, v 9:30 z Olomouce, ve 11:00 z Brna, ve 12:15 z Jihlavy-Pávova. 

Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. 

( Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.)

Tranzit Rakouskem do Itálie.

2. den:  (29. 12.)

Dopoledne příjezd do Florencie, celý den prohlídka města /Michelangelova vyhlídka, Palazzo Vecchio, Dóm, Kampanila, Baptisterium, Galerie Uffizi /fakultativně – vstupné cca 12 EURO/, Piazza de Pitti, Santa Croce (skupinový vstup3 EURA) , kaple Medičejská, Ponte Vecchio a mnoho dalších zajímavostí a památek/, odpoledne volno v centru Florencie. Večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu ve Florencii ! 

3. den:  (30. 12.)

Snídaně, dopoledne příjezd do Říma, prohlídka Vatikánu - katedrála Svatého Petra /největší na světě - délka 212 m/, možnost výstupu na 132 m vysokou kupoli s jedinečným výhledem na celý Řím i Vatikán /fakultativně - vstupné včetně výtahu cca 10 EURO/, dále prohlídka Vatikánských muzeí včetně Sixtinské kaple /fakultativně - vstup cca 15 EURO/. Poté prohlídka Andělského hradu /fakultativně - vstupné cca 10 EURO/ a nejznámějšího římského náměstí Piazza Navona, dále prohlídka Pantheonu, Fontany di Trevi, Španělského náměstí a Španělských schodů, volno v centru města, večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě ! 

4. den:  31. 12. Silvestr 

Po snídani prohlídka odjezd do centra Říma, prohlídka Říma - Kapitulské náměstí, Forum Romanum /příplatek cca 12 EURO/, Coloseum /příplatek cca 10 EURO/. Večer účast na slavnostní mši v katedrále Sv. Petra. Dále volno, individuální nebo skupinová Silvestrovská oslava v centru Říma – Piazza del Popolo, Piazza Navonna, Španělské náměstí, Benátské náměstí, Vatikán a další místa organizovaných oslav - do časných ranních hodin.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě ! 

5 den:  (1. 1.) Nový rok / Svátek /: 

V časných ranních hodinách mezi 2. a 3. hodinou odjezd z Říma, tranzit Itálií a Rakouskem do ČR. Ve večerních až nočních hodinách příjezd do Nového Boru a dalších nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 20 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst).

 

Doporučené kapesné:

60 – 90 EURO - na vstupy a drobné suvenýry a Silvestrovské občerstvení i na útraty při zastávkách na odpočívadlech /WC/ při průjezdech Rakouskem nebo Německem - dle trasy. 

Ubytování: hotel ***
2 x nocleh v hotelu min. 3*, 2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím !
Stravování: snídaně
V ceně 2x kontinentální italská snídaně, za příplatek možno 2 servírované večeře za 600,- Kč = 2 x 300,- Kč !
Doprava: autokarem
Odjezdy z celé ČR bez příplatku - odjezdová místa v programu zájezdu !!! V ceně dopravy již i všechny poplatky včetně zahraničních !!! 

 

Cena zájezdu: 4.990,- Kč (FM sleva na 4.690 Kč)

Cena obsahuje: Dopravu LUX Busem (VIDEO, KLIMA, WC), 

2 x nocleh v hotelu min 3* - 2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a se snídaní, 1-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK !

průvodce CK,  pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Příplatek:

1-lůžkový pokoj 1.190,- Kč

komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč

Fakultativně:

vstupy - platí se individuálně na místě v EURO (100 EUR)

2 x servírovaná večeře 600,- Kč

REZERVACE MÍSTA V AUTOBUSU  290,- Kč (NEPOVINNÉ)

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !

V ceně není např.:  

vstupy: Santa Croce 4 EURA, Academia (originál Davida) 12 EURO, Kupole Sv. Petr cca 10 EURO, Vatikánská muzea cca 15 EURO, Koloseum cca 12 EURO, metro v Římě cca 8 EURO.

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

 

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. 

Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Francie: Silvestr v Paříži(4)  Silvestr v Paříži_klasický(5)  Paříž Silvestr SPECIAL(6)  

Itálie:     Silvestr v Milánu(4)   Silvestr v Římě a Vatikánu(4)  Silvestr v Římě s prohlídkou Florencie(5)   na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  v BeNeLuxu(4 bus)

Slovensko:  v Podhájské***(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena  Urbanová-Plustour M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.

.Roma Coloseum Tiber Vatican St. Paul Monte Mario Tiberius Konstantin Caligula Cesar Antonius piazza Venezzia Osetie Dioklecián Jan Pavel II Markus AureliusŘím Tibera Andělský hrad Koloseum Chrám sv. Pavla Lazio Řím A.S.Roma Sixtinská kaple Mikelanželo španělské schody Silvestr Nový rok 2020 u Tibery ve Vatikánu šampaňské šampus sekt Champain sektadventní zájezdy předvánoční nákupy oslava Silvestra oslava nového roku 2020 čedok fede gargano firo