Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Francie: Silvestr v Paříži(4)  Silvestr v Paříži_klasický(5)  Paříž Silvestr SPECIAL(6)  

Itálie:     Silvestr v Milánu(4)   Silvestr v Římě a Vatikánu(4)  Silvestr v Římě s prohlídkou Florencie(5)   na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  v BeNeLuxu(4 bus)

Slovensko:  v Podhájské***(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

 

 

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

VATICAN - není členem EU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Silvestr v Miláně

Začínáme v Innsbrucku a končíme v metropoli módy Miláně

 

AUTOKAREM

 

Vítáme rok 2020 v Miláně

 

 

29.12.2019 - 1.1.2020

sleva na 3.990,-

Odjezdy z celé ČR bez příplatku !

 

 

Zájezd je novinkou tohoto roku. 

Zveme Vás do 2 zemí v období vítání Nového roku. Začneme v Innsbrucku 

a Nový rok 2020 přivítáme v centru světové módy Miláně ! 

 

 

 

 

Innsbruck je hlavní město rakouské spolkové země Tyrolsko. Leží v údolí Innu, v bezprostředním podhůří Alp, asi 30 km severně od Brennerského průsmyku, nejschůdnější cesty do Itálie. V bezprostřední blízkosti města jsou vysoké hory, na severu Hafelekar a na jihu Serles. 

Wikipedie

 

 

Milán je druhé největší italské město, hlavní město oblasti Lombardie a provincie Milán. Je slavné jako město obchodu a módy, jako sídlo opery La Scala a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Je zde také velká gotická katedrála a řada dalších památek. 

Wikipedie

Innsbruck - Goldenes Dachl

Opera La Scala

Milan - katedrála

 

Florencie, Silvestr v Římě a Vatikánu - Program zájezdu:

1. den:  (29. 12.)

Ve 20:30 hodin odjezd z Nového Boru, dále ve 21:15 z Liberce, ve 22:00 z Mladé Boleslavi, v 21:00 z Hradce Králové, ve 17:00 z Ostravy, v 18:30 z Olomouce, ve 20:00 z Brna, ve 21:15 z Jihlavy-Pávova, ve 23:00 Prahy, 30.12. v 0:30 z Plzně a případně z dalších nástupních míst dle poptávky. Tranzit Německem do Rakouska.

( Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.)

2. den:  (30. 12.)

V ranních hodinách příjezd do metropole Tyrolska Innsbrucku na prohlídku města: centrum starého města se starou Radnicí z 15. století, dále si prohlédneme známý gotický arkýř císaře Maxmiliána I. z let 1497-1500 nazvaný Zlatá stříška (Goldenes Dachl), projdeme hlavní ulicí Marie Therezie. Následně se přesuneme na lyžařský skokanský můstek Bergisel, kde se již uskutečnily dvoje zimní olympiské hry v letech 1964 a 1976. Po této prohlídce se vydáme směrem do Brennerského průsmyku, kam vystoupáme pomocí soustavy vysokých dálničních mostů Europabrücke, po kterých se dostaneme až k italské hranici a začneme postupně klest údolím řeky Adige okolo města Bolzano a následně dojedeme až do Verony. Je to město milenců a lásky v severní Itálii v oblasti Benátsko, hlavní město provincie Verona . Po příjezdu si prohlédneme historické centrum města s mnoha památkami, jehož středem je podlouhlé tržiště Piazza delle Erbe s měšťanskými domy a paláci ze 13.-17.století. Nedaleko v ulici Capello stojí Juliin dům (Casa di Giulietta), který patřil rodu Capuletů, ve dvoře je „Juliin balkon“, v domě je nyní muzeum staré Verony. Do tohoto domu a do města Verona umístil Shakespeare děj své tragédie „Romeo a Julie“. V jižní části historického jádra si prohlédneme místní jedinečnou Arénu, která má rozměry 139x110 metrů, dokončena byla za císaře Augusta již v roce 30. Po římském Koloseu a amfiteátru v Capui u Neapole je největší stavbou svého druhu na světě. Dnes Aréna slouží v létě k divadelním představením a festivalům. V podvečer odjedeme do hotelu v oblasti Verony a jezera Lago di Garda. Nocleh, pro klienty s příplatkem i večeře.

3. den:  31. 12. Silvestr 

Po snídani odjezd do malebného města Salo na břehu jezera Lago di Garda , které je největším italským jezerem s rozlohou 370 km2, délkou 51 km, šířkou 17 km a největší hloubkou 346 m. Délka břehu je přes 150 km a hlavně v jižní části je jezero využívané k rekreačním účelům v mnoha letoviscích, např. v Sirmione na známém poloostrově vybíhajícím do jezera od jihu. Město Salo leží na břehu jezera v regionu Lombardie. Nachází se zde nejdelší promenáda na břehu jezera Lago di Garda. Velmi malebná. Město bylo hlavním městem italské republiky v letech 1943 až 1945, která se nazývala „Republica Salo“ (Repubblica di Salo). V poledních hodinách odjezd do Milána , které je známým centrem světové módy. Je také druhým největším městem Itálie, hned po Římě. Prohlídka města /katedrála Duomo di Milano na náměstí Piazza del Duomo s pomníkem italského krále Viittorio Emanuela II. - možnost výstupu i na střechu chrámu, dále si prohlédneme obchodní galerii „Galleria Vittorio Emanuelle II. - zastřešená pasáž složená ze dvou na sebe kolmých arkád se skleněnými stropy, byla postavena v letech 1865 až 1877 jako luxusní nákupní centrum - slouží tak až do dneška, kterou projdeme až ke známé milánské opeře Teatro Alla Scala - vystavěné po požáru v letech 1776 - 1778 za císařovny Marie Terezie, má dnes po rozsáhlé rekonstrukci kapacitu přes 2800 míst a je jednou z nejslavnějších operních scén. Opera La Scala - zde i muzeum divadla spojeného se životem a tvorbou Guiseppe Verdiho. Dále si prohlédneme mohutnou historickou stavbu Castello Sforzesco - hrad rodiny Sforzú ze 14. a 15. století.. Dále osobní volno na individuální program, nákupy, občerstvení. Večer se zůčastníme silvestrovských oslav v centru Milána, kde také na Piazza del Duomo přivítáme přípitkem nový rok 2020. Mezi 2. a 3. hodinou bude následovat odjezd z Milána do ČR.

4. den:  (1. 1.) Nový rok / Svátek /: 

Tranzit Itálií, Německem a Rakouskem do ČR. V poledních až odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 17 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst).

 

Doporučené kapesné:

70 - 100 EURO na drobné nákupy a na vstupy a drobné suvenýry a nákupy na odpočívadlech při průjezdech Rakouskem a Itálií. Katalogová cena zájezdu: 4.290,- Kč

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč 

Pouze doprava nebo další sedačka možná za 2.990,- Kč !

Ubytování: hotel ***
2 x nocleh v hotelu min. 3*, 2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím !
Stravování: snídaně
V ceně 2x kontinentální italská snídaně, za příplatek možno 2 servírované večeře za 380,- Kč = 2 x 190,- Kč !
Doprava: autokarem
Odjezdy z celé ČR bez příplatku - odjezdová místa v programu zájezdu !!! V ceně dopravy již i všechny poplatky včetně zahraničních !!! 

 

Cena zájezdu: 4.290,- Kč (sleva na 3.990 Kč)

Cena obsahuje: Dopravu LUX Busem (VIDEO, KLIMA, WC), 

1 x nocleh v hotelu min. 3* se snídaní, 2-lůžkové pokoje, za příplatek možno jednolůžkový pokoj, na vyžádání 3-lůžkový pokoj

průvodce

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Příplatek:

1-lůžkový pokoj 990,- Kč

komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč

1 x večeře (servírovaná, 2-3 chody) 30.12. za 330,- Kč

Fakultativně:

vstupy - platí se individuálně na místě v EURO (100 EUR)

REZERVACE MÍSTA V AUTOBUSU  290,- Kč (NEPOVINNÉ)

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !

V ceně není vstupné do objektů a památek

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

 

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. 

Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Francie: Silvestr v Paříži(4)  Silvestr v Paříži_klasický(5)  Paříž Silvestr SPECIAL(6)  

Itálie:     Silvestr v Milánu(4)   Silvestr v Římě a Vatikánu(4)  Silvestr v Římě s prohlídkou Florencie(5)   na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  v BeNeLuxu(4 bus)

Slovensko:  v Podhájské***(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena  Urbanová-Plustour M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

.

.Roma Coloseum Tiber Vatican St. Paul Monte Mario Tiberius Konstantin Caligula Cesar Antonius piazza Venezzia Osetie Dioklecián Jan Pavel II Markus AureliusŘím Tibera Andělský hrad Koloseum Chrám sv. Pavla Lazio Řím A.S.Roma Sixtinská kaple Mikelanželo španělské schody Silvestr Nový rok 2020 u Tibery ve Vatikánu šampaňské šampus sekt Champain sektadventní zájezdy předvánoční nákupy oslava Silvestra oslava nového roku 2020 čedok fede gargano firo