Zpět    Kontakt

další tématická MENU:   KVĚTINY   RELAX   TECHNIKA   UMĚNÍ A KULTURA   ADVENT   SENIOR+   PLAVBY   EUROVÍKENDY

 

Zpět   Kontakt         podobné zájezdy:         MENU RELAX      MENU ADVENT

- - -

SLOVINSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

RAKOUSKO  - člen EU, člen EMU (měna EURO)

CHORVATSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO) 

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Adventní trhy v Záhřebu a Štýrském Hradci

s relaxací v lázních ČATEŽ

 

Aneb adventní trhy ve třech zemích s relaxací v bazénech. 

Letos je to náš novinkový hit.

 

radek

SPA & WELLNESS

 

  • 3 země, 2 adventní trhy a jedny fantastické termální lázně

  • Skvělé termální lázně (největší akvapark ve Střední Evropě)

  • Hotel je propojený krytou chodbou s termálními lázněmi

  • Vánoční pohádka v chorvatské metropoli Záhřeb

  • Fantastický advent ve Štýrském Hradci (UNESCO)

  • Bufetová polopenze a termálky v ceně

Adventní trhy v Záhřebu a Štýrském Hradci - ADVENT 2024

hotel ČATEŽ*** (klikni)

Termín

pozn. Cena dospělí

děti se dvěma dospělými na pokoji

svátek v ČR

1. a 2.

osoba

na pokoji

3.

osoba

na pokoji

jedno

lůžkový

pokoj

3 - 6 let

jen doprava

7 - 12 let
29.11. – 01.12.2024 advent 2024 6.900 sleva 15% příplatek 1.000 2.200 sleva 40%
06.12. – 08.12. 2024 advent 2024 6.900 sleva 15 % příplatek 1.000 2.200 sleva 40%

adventní termínu trhy

Záhřeb (Chorvatsko), Štýrský Hradec (RAKOUSKO)

 

Adventní trhy v Záhřebu a Štýrském Hradci - program zájezdu:

 

1. den:

Odjezd z Prahy (Hlavní nádraží, metro C i možnost přímo přistoupit z vlakových tras, třeba Pardubice, Hradec Králové, Kolín atd.) ve 23.45 hodin. Trasa přes Jihlavu, Brno a Mikulov, kde všude lze nastoupit a Vídeň                                              >>>>Odjezdové místo z Prahy - mapka

2. den:

Dojezd do Čateže a ubytování v hotelu Čatež 3*, od dopoledne máte celý den ke koupání a relaxaci (klíče od pokoje již v cca 11 hodin, bazény k dispozici rovněž od 11 hodin). K dispozici máte bazény v hotelu, konkrétně 2 vnitřní bazény (teplota od 33°C do 34°C) o celkové ploše 160 m2 a venkovní termální bazén (teplota do 33°C) o ploše 80 m2. K dispozici je 1 x vstup do areálu Zimní termální Riviéry s dalšími termálními bazény (bez časového omezení). Provozní doba bazénů se řídí aktuálními pravidly lázní a hotelu. Bufetová večeře v hotelu.
3.den:

Po bufetové snídani relaxace v Čateži (opět k dispozici hotelové bazény a 1 x vstup do Zimní termální Riviéry bez časového omezení) Oběd v hotelu. V cca 15:30 hodin odjezd do Záhřebu na jedny z nejkrásnějších evropských adventních trhů (pouze 40 km, 45 minut cesta). 

Chorvatská metropole Záhřeb: V uličkách starého města i na centrálním náměstí vás čekají tradiční dřevěné boudy se svařeným vínem i s řemeslnými výrobky. Zpívají se koledy, promítají se 3D projekce, výzdoba je nádherná. Uvidíte památky města, například věž Lotrščak z 13. století, kostel svatého Marka s mozaikovou střechou, katedrálu či uličky Starého města. Slavnostní trh se zkrátka rozprostírá po celém městě s neuvěřitelnými světly a dekoracemi a každodenními programy pod širým nebem. A my vám Záhřeb nabízíme ne jako některé jiné kanceláře na den bez noclehu, ale pěkně po relaxu v termální vodě, po obědě, busem cca 40 minut cesty… A večer vás zase bude čekat krásný hotel. Hlavní dění je na náměstích Bana Josipa Jelačiče, na Evropském náměstí a v parku Zrinjevac. Adventní program chorvatského hlavního města se během let rychle rozrůstal a dostal se do všech koutů města s bohatým doprovodným programem akcí, koncertů, gastronomie, bruslení či programů pro děti. Tady si užijete advent plnými doušky. Toto je absolutní adventní špička.

Odjezd ze Záhřebu z trhů v cca 20:30 hod. a dojezd do hotelu do 21:30 hod.

4.den:

Bufetová snídaně a možnost ranního koupání. V cca 10:30 hod. odjezd z hotelu do štýrské metropole Grazu (Štýrský Hradec). Přejezd cca 2 a půl hodiny (200 km). 

V Grazu vás čeká jeden z nejkrásnějších rakouských adventů – na Starém městě (UNESCO) a v jeho okolí je hned několik adventních trhů, z nichž ty nejkrásnější jsou: 
* adventní trh na Hlavním náměstí s velkým stromem a se světelnými projekcemi na fasádě radnice, na fasádách i střechách domů
* adventní trh na Zámeckém kopci s Hodinovou věží, která je symbolem města, vysoko nad starým městem
* mezinárodní adventní trh na náměstí Tummelplatz
* překrásný je trh ve františkánské čtvrti kolem kostela
* umělecký adventní trh na náměstí Mehlplatz
Obrovskou atrakcí jsou největší ledové jesličky na světě či největší historická zbrojnice na světě.
Návrat do Prahy kolem 23. – 24. hodiny.

>>>>Zpět nahoru

 

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* Čatež, 2 x bufetovou polopenzi (ve formě: 2 x snídaně, 1 x večeře, 1 x oběd), vstup do bazénů v hotelu Čatež 3*, pobytové taxy, 3 x jeden vstup denně do Zimní termální Riviéry, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. Doplatky a slevy:
Komplexní pojištění od VZP: 81 Kč (do 17 let). 117 Kč (18 – 69 let), 300 Kč (70+). Děti do 6 let v doprovodu 2 dosp. osob hradí jen dopravu 2.200 Kč, děti 6-12 let mají slevu 40 % (v doprovodu 2 dosp.). Na 3. lůžku je sleva 15 %. Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1.000 Kč/celý zájezd.

Příplatky:
jednolůžkový pokoj +
1.000 Kč

Nabízíme zcela nové pojištění Allianz.

 

Doprava:  nástupy po trase Pardubice, Hradec Králové, Kolín, Jihlava, Brno, Mikulov, Vídeň

 

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY

 

 

 

Lázně Čatež (SLOVINSKO) – největší vodní park ve střední Evropě. Zimní termální Riviéra je otevřena každý den od 9 do 21 hodin se všemi třemi kupolemi a všemi vodními atrakcemi pod nimi. V Zimní termální Riviéře si můžete zaplavat v termální vodě v největším krytém bazénovém komplexu a objevit vodní ráj s 6.500 m2 vodní plochy. Bazény, vířivky, skluzavky, masážní lehátka, divoká řeka, tobogán se světelnými efekty. Největší vnitřní bazén – vodní ráj s více jak 2.300 m2 termální vody. Bazén 1.500 m2 s vlnami a vodou 31 -33°C. Bazén 1.100 m2 s nepravidelnými tvary a stromem uprostřed. Cca 8 různých saun za příplatek.

 

akvapark

 

Záhřeb (CHORVATSKO) – hlavní město Chorvatska a trojnásobný vítěz ankety „Nejkrásnější vánoční trhy v Evropě“ z let 2016, 2017 a 2018. Tři roky po sobě (web European Best Destinations) Záhřeb sesbíral více než 200 tisíc hlasů ze 131 zemí světa a v posledním roce o 14 tisíc hlasů předstihl druhý Colmar, který rovněž v našich zájezdech nabízíme. A proč jen3 x ? Protože víckrát to podle pravidel zkrátka nejde…. A Štýrský Hradec? To je jeden z nejkrásnějších adventů v Rakousku ve městě UNESCO s ledovými jesličkami a několika trhy po starém městě i vysoko nad městem.

Vyhlášené vánoční trhy v Záhřebu

 

Štýrský Hradec (RAKOUSKO) – štýrská metropole, město UNESCO, nejsevernější „toskánské město“, největší ledové jesličky na světě, patery adventní trhy po starém městě, trh u Hodinové věže na kopci nad městem,…

 

 

 

 

>>>>Zpět nahoru

 

 

Adventní trhy ve Štýrském Hradci

 Hotel Čatež***

Ubytování: hotel starstarstar

www.terme-catez.si/en/

Topliška cesta 35, 8251 Čatež ob Savi, Slovinsko 

 

Hotel Čatež 3*: 

Pokoje cca 24 m2 s balkónem nebo terasou, francouzské či oddělené postele, sprcha či vana/WC, fén. Minibar, TV, trezor, telefon. Vnitřní hotelový bazén s vířivkou a masážními lehátky. Sauny, masáže, terapie. Přímý vstup i do Zimní termální Riviéry. 

 

Hotel Čatež***
Odjezdové místo

Odjezdové místo Wilzoňák směr Teplice

>>>>Zpět nahoru

Zpět   Kontakt         podobné výlety:         MENU RELAX      MENU ADVENT

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Jadran Jaderské moře aquapark Slovinsko volný vstup Piran Portorož Terst Lublaň Velden Wörthersee 
mořský park Bernardin HISTRION LAGUNA 2017 adventní věnec advent svařák ghülwein weinachten market štóla svařené víno striezel