- - -

Zpět na POZNÁVACÍ     Zpět na JEDNODENNÍ      podobné zájezdy:     /šedé nemají platný termín/                                                                               Kontakt

Uzbekistán - velký okruh_2022   Zakavkazko - Armenie a Gruzie_2022/23   Gruzie_ Zakavkazko_2022/23   Kazachstán a Kyrgyzstán   To nejlepší z Armenie

Malta_2022/23   Jordánsko_2022/23

 

RUSKO - není členem EU (měna RUBL)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

ZIMA 2020 / 2021

v

 Petrohradu

LETECKY

(5 DNŮ / 4 NOCI)

 

Bohatý program:
 OKRUH MĚSTEM JIŽ V CENĚ I SE VSTUPY


Ermitáž, Petropavlovská pevnost
výlet do Puškina a prohlídka Kateřinského paláce s Jantarovou komnatou
jízda trojspřežím s panákem vodky nebo čajem
čtyři snídaně, tři obědy a jedna večeře v ceně

 

termíny a ceny

logo

Ruská trojka

ulice v zimě

St. Petersburg - je prodchnut zvláštní, neopakovatelnou atmosférou. Krása Petrohradu je plná melancholických vzpomínek na zašlou slávu carského Ruska. Největší galerie světa Ermitáž, Zimní palác s interiéry zdobenými zlatem, Jantarová komnata v Kateřinském paláci, jedna z největších katedrál na světě - katedrála svatého Izáka, divadla, široké bulváry, parky a pobřežní promenády vyzařují své otevřené, seversky zdrženlivé fluidum. Petrohrad je působivý ve všech ročních obdobích.

 

Navštívíme nejznámější místa tohoto nádherného města, které má svůj půvab i v zimě. Uvidíme úžasnou Ermitáž, projdeme se po vyhlášeném Něvském prospektu, zavítáme na Palácové náměstí. Budeme obdivovat katedrálu sv. Izáka. Shlédneme barevné kopule chrámu Kristova vzkříšení blízko hotelu.

Petrohrad vás uchvátí svou architekturou, čistotou a bohatou historií i výbornou kuchyní. 

 

Zima v Petrohradu - plánovaný program:

1. DEN: 

Polední odlet z Prahy, po příletu do Petrohradu sraz na letišti s česky hovořícím průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, večeře v hotelu Catherine ART (v ceně). 

Nocleh v hotelu.
2. DEN: 

Okružní jízda městem - Petropavlovská pevnost - Chrám sv. Izáka 
Dopoledne po snídani – okružní jízda městem – prohlídka nejkrásnějšího města Ruska, Petropavlovské pevnosti – katedrála sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého (vstup do chrámu v ceně) a jeho následovníků včetně posledního ruského cara Mikuláše II. s rodinou. Prohlídka hlavního chrámu ruské ortodoxní církve – chrámu sv. Izáka (vstup do chrámu v ceně, vyhlídková věž za příplatek). Oběd ve městě (v ceně). Návrat do hotelu pěšky kolem 16. hodiny. 

Volný večer.

3. DEN: 

Po snídani se pěšky projdeme k Zimnímu paláci (vstupné v ceně), rezidence ruských carů z 18. století dnes hostí Ermitáž – jedno z nejskvělejších uměleckých muzeí světa. 
Odpoledne individuální volno nebo si můžete s průvodcem projít Něvský prospekt a krásně zdobené stanice metra. Návrat do hotelu městskou dopravou nebo pěšky. 

4. DEN: 

Výlet do Puškina, bývalého Carského Sela. Bohatě zdobený palác Kateřiny Veliké s proslulou Jantarovou komnatou a rozsáhlým parkem (na seznamu světového dědictví UNESCO). 

Oběd formou degustace v restauraci "Podvorie", poté projížďka koňským trojspřežím, tzv. "ruskou trojkou" a na zahřátí panák vodky nebo čaj. Návrat do hotelu kolem 18. hodiny.
5. DEN: 

Snídaně, odlet z Petrohradu do Prahy.

 

změna programu vyhrazena

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby
TERMÍN

počet

nocí

čas* Hotel** cena*** stav****

poznámka

2 0 2 0 / 2 0 2 1

*     předběžný čas odletu pokud je znám

**   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu

***  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety, příplatek za jednolůžkový pokoj a služby na vyžádání (např. připojištění)

**** stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 D  - doprodej - zbývají poslední místa

 V  - definitivně vyprodáno

09.12.-13.12.2020 4 --:-- Catherine ART od 21 990  R 
10.02.-14.02.2021 4 --:-- Catherine ART od 21 990  R 
03.03.-07.03.2021 4 --:-- Catherine ART od 21 990  R 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Cena obsahuje:  

letenku Praha - St. Petersburg - Praha včetně všech poplatků 
transfery letiště - hotel - letiště
4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu
Catherine ART

4x snídani, 1x večeře, 3x oběd

služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu 
výlety a vstupy dle programu (Ermitáž, Petropavlovská pevnost, Chrám sv. Izáka)

výlet Puškin vč. Kateřinského paláce s Jantarovou komnatou,česky mluvícího průvodce

jízdu trojspřežím vč. panáka vodky a čaje

místní přepravu busem nebo minibusem dle programu

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

elektronické vízum do Petrohradu 300,- Kč

prohlídku křižníku Aurora (cca 11 €)

Komplexní cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (ptejte se v kanceláři)

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj (dle hotelu a délky)

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

Letištní taxa a bezpečnostní taxa:  0,- (je již zahrnuta v základní ceně)

 

Minimální počet účastníků:  12 osob.

Petropavlovská pevnost - zima

křižník AURORA

Catherine Art Hotel

Nevsky Prospect, 32-34 lit. A, 191186, Rusko, Petrohrad

https://catherinearthotel.com

 

Pobyt v moderním hotelu Catherine Art Hotel , který navrhl designér z Petrohradu. Hotel se nachází v historickém centru Petrohradu na Něvském prospektu, v domě 32-34 na území kulturního dědictví federálního významu - římskokatolického kostela sv. Kateřiny.

Při vytváření interiérů byly maximálně zachovány historické prvky výzdoby, starobylé zdivo a klenby. Evropské pokoje v klasickém petrohradském stylu potěší hosty komfortem, útulností a atmosférou stylového domu.

Catherine Art Hotel je jedinečný hotel kombinující modernost, pohodlí a tradici evropských služeb.

Catherine Art Hotel

za poplatek:

příplatek za jednolůžkový pokoj na dotaz

Catherine Art Hotel - koupelna Catherine Art Hotel - pokoj
 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_S  Atény_S  Barcelona  Bejrút  Berlín(vlak)  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Drážďany(vlak)  Florencie_B  Florencie_S  

Istanbul_R   Istanbul_S   Londýn_B   Londýn_R  Lisabon_B  Lisabon S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_S    Paříž_R   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T   Istanbul_FESTIVAL tulipánů    Ženeva_EURODEN   Ženeva_EUROWEEKEND     Amsterdam, Rotterdam a Floriade 2022   Velikonoce v Tatrách S   Valencie_A   Tatranské panorama S

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Condor cs. s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Petrohrad 2020 2021 zima Petěrsburg Sankt Petersburg Leningrad galerie Ermitáž křižník Aurora Petropavlovská pevnost Zimní palác řeka Něva Malá Něva palác Admirality

VOSR VŘSR Velká říjnová socialistická revoluce Rjepin Carské Selo Puškin Petrodvorce Izkievský chrám Něvský prospekt Trojický most leningradské bílé noci

letiště Pulkovo Šeremetěvo Vnukovo international airport AGLtravel Agrolex

periscope nomad levante čedok last minute na poslední chvíli azbuka ruština ruskoje igristoje aeroflot tupolev iljušin

Něvský prospekt Aničkovův most Aničkovův palác secesní budova Jelysejev Gostinyj dvor Arménský kostel Literární kavárna Kazaňská katedrála Gribojedův kanál Chrám Kristova vzkříšení Palácové náměstí Alexandrův sloup Zimní palác Ermitáž náměstí Děkabristů Měděný jezdec katedrála sv. Izáka Palácové nábřeží most Nejsvětější Trojice křižník Aurora Petrská brána Petropavlovská pevnost katedrála sv. Petra a Pavla Námořní muzeum Rostrální sloupy budova Admirality Zimní palác Petrodvorců návštěva Finského zálivu Dolní park Horní park a návštěva zámku. Návštěva chrámu Svatých apoštolů Petra a Pavla