- - -

Zpět na poznávací     Zpět na jednodenní     Zpět na květinové    Zpět na eurovíkendy     Kontakt     další s kulturou:  /šedé nemají platný termín/

Po stopách Vincenta van Gogha   Vídeňská filharmonie a Schönbrunn   NABUCCO v Arena di Verona  2020   NABUCCO v Arena di Verona  2021

RAKOUSKO  - člen EU, člen EMU (měna EURO)

  DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Vídeňská filharmonie a Schönbrunn

Zájezd do Vídně, při kterém poznáte Schönbrunn, 

vídeňský Belvedér, památky

a večerní koncert Vídeňské filharmonie na zámku Schönbrunn.

 

 

2 0 2 1

Termín

dospělý

ve dvoulůžkovém pokoji

jednolůžkový

pokoj

Poznámka

18.6-19.6.

3.590

+ 700

 
 REZERVOVAT 
Vídeňská filharmonie a Schönbrunn

Zájezd do VÍDNĚ s jedinečným hudebním zážitkem - Večerní koncert Vídeňské filharmonie pod širým nebem v překrásném Schönbrunnu. Zájezd pro milovníky umění i historie po stopách Habsburků, ale i vídeňské gastronomie. Můžete vychutnávat najednou úžasnou hudbu, krásy Schönbrunnu a atmosféru májového večera a případný zážitek z návštěvy Opery nebo Domu hudby ve VÍDNI také stojí za to. Čas bude jistě i na vídeňskou kávu a Sacher dort.


Vídeňská filharmonie a Schönbrunn 2021 - program zájezdu:

1. den: 

odjezd z Prahy v 7 h, další nástupní místa: Brno a po trase, svoz z Plzně za 200 Kč, VÍDEŇ, projížďka městem, habsburský zámek Schönbrunn (UNESCO) s krásnými interiéry, a jedinečnými zahradními areály – bývalá chlouba Habsburků, můžete si dát oblíbenou pochoutku šlechtické rodiny – jablečný štrúdl se šlehačkou, prohlídka, dále např. muzeum kočárů, rozsáhlý zámecký park, variantně možnost návštěvy ZOO či botanické zahrady, dále vídeňský Belveder (Horní a Dolní zámek), rezidence prince Evžena Savojského a sbírky umění, prohlídka i s francouzským parkem (stálá výstava Klimt, Schiele a Kokoschka), ubytování, večerní procházka zahradami Schönbrunu a jedinečný umělecký zážitek: koncert Vídeňské filharmonie pod širým nebem (vstup zdarma, místa na stání v zahradách)
2. den: 

prohlídka historického centra Vídně: klasická secesní architektura, Hofburg, sídlo Habsburků (interiéry - Stříbrná komora, Muzeum Sissi a Císařské komnaty), kostel sv. Karla Boromejského, Kärntnerstrasse, náměstí Marie Terezie, Židovské město, nejstarší kostel ve Vídni - kostel sv. Ruprechta, dále variantně možnost návštěvy Vídeňské opery s průvodcem, nebo muzea, galerie (Albertina), či individuální návštěva Domu hudby (moderní interaktivní muzeum na téma hudba, její vnímání a prožívání, velcí mistři a hudební nástroje a expozice „Svět zvuku“ a Futurosféra o budoucnosti hudby), určitě vyzkoušejte některou z vyhlášených historických kaváren (UNESCO) nebo zajděte na pravý vídeňský řízek, odjezd pozdě odpoledne, krátká zastávka v Hundertwasserově čtvrti, návrat do 23h.

CK si vyhrazuje právo úpravy variantního programu dle aktuálních podmínek v den vystoupení Vídeňské filharmonie.


Cena:                       3.590 Kč


Cena zahrnuje:     

dopravu, průvodce, nocleh v hotelu, bufetovou snídani, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje: 

komplexní pojištění, příp. pobytové taxy, rezervné a vstupné (60 €) a vše co není obsaženo v položce "Cena zahrnuje"

Kapesné:

Doporučujeme 90 € kapesné, z toho na vstupné (dle zájmu o navštívené objekty) alespoň 60 €, koncert je zdarma v zahradách Schönbrunnu.

Příplatky:

700 Kč za 1lůžkový pokoj
300 Kč za zálohu na prohlídku Vídeňské opery
Slevy:

Ve Vídni lze zístkat slevu na řadu muzeí a galerií

Doprava:

autobus (audio, video, občerstvení)

klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVD.
 - Svoz z Plzně, může být zajištěný, veřejnou dopravou. S nutností v Praze přestoupit do hlavního zájezdového autobusu. Mezi příjezdem svozového autobusu a odjezdem zájezdového autobusu může být časová prodleva.

Ubytování:

1x hotel na okraji Vídně (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) s bufetovou snídaní

Orientační ceny vstupného:

Hofburg : stříbrná komora, císařské apartmány a Sisi muzeum 15 € se stroječkem
Kapucínská krypta (hrobka Habsburků ): 7,50 €
Kunsthistorisches Museum : 16 €
galerie Albertina : 16 €
MuseumQuartier: Leopold Museum 13 €, mumok 12 €, velká společná vstupenka do více muzeí 32 €
Belvedere: Horní i Dolní dohromady 22 €, pouze Horní (s Mramorovým sálem a sbírkami obrazů) 16 €, Dolní s parádními komnatami, Oranžerií a stájemi 14 €, vstup do zahrady zdarma
kostel sv. Karla Boromejského: 8 €
Dům hudby (Klangsmuseum) 13 €
Schönbrunn : Velký okruh 17,50 € (se stroječkem), park zdarma, Zahrada korunního prince 4,50 €, Bludiště 6 €, zahrada oranžérie 4,50 €, terasa Glorietu 4,50 €, muzeum kočárů 9,5 €, Zoologická zahrada 20 €
V Hofburgu a Schönbrunnu jsou doprovodné stroječky (audioguide) namluveny i v češtině.
Ceny jsou orientační, slevy lze získat na průkaz ISIC či ITYC a často lze uplatnit skupinovou slevu.

>>>>Zpět nahoru


Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí je možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY

Zpět na POZNÁVACÍ     Zpět na JEDNODENNÍ                                                    Kontakt  

další poznávací:  /šedé nemají platný termín/

BUDAPEŠŤ A DUNAJSKÝ OHYB  KRAKOW a SOLNÝ DŮL WIELICZKA  Víkend v NP Berchtesgaden  Vídeň výstavy Impresionismu

Výstava orchidejí Berlin a zámecký park Pillnitz  Lázně Bükfürdö  Víkend ve Vídni  Wrocław  Trochu jiné Nizozemsko

Ženeva a Savojské Alpy  Okruh Švýcarskem  Poklady a skvosty PELOPONÉSU  To NEJ z Rakouska

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Geops s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, ČSOB(zahrnuje Poštovní spořitelmu), Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

Austria Rakousko wien vienna vídeň trhy prater prater prátr sachr hofburg schönbrunn Augarten Tutanchamon Mexikoplatz donauturm donau dunaj Štěpánský dóm Marienstrasse Albertina 2018