Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

NIZOZEMÍ - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

 

Silvestr v Amsterdamu

Pojeďte s námi oslavit příchod roku 2019 do Amsterdamu, 

připít si šampáněm v centru města s mnoha Holanďany 

a v atmosféře ohňostrojů, zrcadlících se na hladině kanálů...

 

29.12.2019 - 1.1.2020

Cena v akci už od 4.590,- Kč

(4 dny / 1 noc)

 

Silvestr AMSTERDAM

Silvestr v Amsterdamu - program zájezdu:

1. den /sobota/:
Ve 12:30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13:30 hodin z Liberce, ve 14:30 hodin z Mladé Boleslavi, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17:30 hodin, v 09:30 z Ostravy, v 11:00 z Olomouce, ve 12:30 z Brna, ve 13:45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky.

Tranzit Německem do Nizozemí.

2. den /neděle/:
Příjezd do Amsterdamu, prohlídka města s průvodcem, systém kanálů a historických budov v centru, zařazených na sezamnu památek UNESCO. Návštěva světoznámého pivovaru HEINEKEN s ochutnávkou proslulého piva. 

Návštěva Van Goghova Musea, malebného plovoucího květinového trhu, kavárniček na Rembrandplein, unikátní buddhistické pagody a Divadla Tuschinski. Volno k nákupům. Přejezd do hotelu. 
3. den /pondělí/Silvestr:
Po snídani odjezd do Zaanse Schans (unikátní skanzen lidových staveb, domů a větrných mlýnů) - prohlídka s česky hovořící místní průvodkyní, která podrobně vysvětlí systém mlýnů, návštěva mlýna Molenkat. Ukázka výroby sýrů a typických dřeváčků. Přejezd do Volendamu (prohlídka rybářského městečka na břehu moře), dále přejezd do Amsterdamu, prohlídka zbytku pamětihodností Amsterdamu, možnost návštěvy známého muzea a brusírny diamantů, návštěva muzea a domu Anny Frankové, projížďka po kanálech Amsterdamu, Čtvrť červených luceren, silvestrovská večeře v typické amsterdamské restauraci, účast na silvestrovských oslavách, zakončených velkolepým ohňostrojem.

4. den /úterý/Nový rok /svátek/:
Mezi 2. a 3. hodinou ranní odjezd z Amsterodamu .Tranzit Německem do ČR. V odpoledních hodinách příjezd do Prahy, Nového Boru a dalších míst v ČR (návrat do Prahy do cca 18 hodin a dále do ostatních míst). 

Cena zájezdu: 4.890,- Kč (sleva na 4.590 Kč)

 

Cena obsahuje: Dopravu luxusním autokarem (WC, KLIMA, VIDEO)

1 x nocleh v hotelu 2-3*, 2-lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím, průvodce
Cena neobsahuje: komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140 Kč

místní poplatky (vjezdy-vstupy do center měst, taxy atd.): 790 Kč
Snídaně: bez stravy

31.12. kontinentální za příplatek 290 Kč
Ubytování: hotel 2-3*,  2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (nepoužíváme hotely s příslušenstvím na chodbě)

příplatek na 1-lůžkový pokoj: 790 Kč (3-lůžkový pokoj možné vyžádat)

Příplatky fakultativně: vstupy - platí se individuálně na místě v EURO

Pouze doprava oběma směry nebo další sedačka : 2.590,- Kč

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní ! 
Odjezdy z celé ČR a bez příplatku

Doporučené kapesné: 
80 - 150 EURO na drobné nákupy a na vstupy, drobné suvenýry a nákupy na odpočívadlech při průjezdech Německem. 

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (nápoje) za Kč ! 

Vstupy: plavba lodí po kanálech Amsterdamu 13 €, pivovar Heineken 22 €, Museum Madam Tussaund s 18,50 €, Rijksmuzeum 15 €, Van Gogh Museum 15 €, Sexmuseum Venus 4 €

silvestrovská večeře (polévka, hlavní jídlo, nápoj) 21 €. 

 

Čekají Vás proslulá konkurenční piva Heineken a Amstel, čtvrť červených světel přímo v centru Amsterdamu, největší a známé brusírny diamantů ale i skvělé sýry a hlavně tolerantní holanďané.

Pokud se zajímáte o brilianty a chcete se poradit o nákupu, investicích anebo Vás prostě jen zajímají obraťte se na nás ! MAIL Umíme poradit, zprostředkovat nákup i investici nebo jen návštěvu výstavy briliantů v Praze.

Zpět na poznávací     Zpět na jednodenní     Zpět na květinové    Zpět na eurovíkendy     Kontakt  podobné zájezdy: /šedé nemají platný termín/  

Amsterdam a květinový park Keukenhof_A   Jarní Holandsko   Orchideje_Drážďany_1  Orchideje_Drážďany_2  Orchideje_Drážďany_3(2023) 

Květinové Korzo S  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo LET(letecky)   Květinové Korzo BUS   Den krále v Amsterdamu a květinové korzo  Květinové Korzo M

Narcisový festival a korzo 2022   Amsterdam - jaro v Holandsku(letecky)    Evropská květinová výstava v Tullnu  Rozárium a termály v Badenu  Baden_slavnost_růží   Jaro u Bodamského jezera   Pohádkové zámky Ludvíka II.   Jezera v Solné komoře 2020     Provence a vůně levandule(6dnů)     FLORIADE 2022(letecky)    FLORIADE 2022(bus)  Amsterdam, Rotterdam a FLORIADE 2022 

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz rok 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena Urbanová Plus tour  M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Neederland Holland polder windmill gracht Heiniken Amstel XXX R'dam Zandvoort F1 dunes Haarlem Edam Gouda diamonds Rijsk museum

Amstrdam Amsterdam Amsterodam A'dam 

 Sex museum Red Light District

Nizozemí Holandsko Holansko poldr brusírna diamantů briliant větrný mlýn kanál kanály grachty tulipány květinový trh květinová burza Květinové korzo květinové korso briliantové šperky gemologické laboratoř prstýnky s brilianty diamantový prsten De Beers