Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

LUCEMBURSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Paříž Silvestr SPECIÁL

Paříž královská sídla Fontainebleau a Versailles

nebo Eurodisneyland. 

Dále Lucembursko a Remeš

bohatý a vyzkoušený program se 3 noclehy

AUTOKAREM

27.12.2019 – 1.1.2020

sleva na 4.990,-

Odjezdy z celé ČR bez příplatku !

Montmartre

Paříž SILVESTR SPECIÁL ! 

Bohatý speciální program se 3 noclehy již za 4.990,- Kč ! 

Šampaňské na přípitek si vyberete a koupíte sami přímo ve firmě MUMM !

Teploty v Paříži v tomto období: +4 až +10 °C
Vítáme rok 2019 pod Eiffelkou !

Paříž Silvestr SPECIÁL 2018/Nový rok 2019 - program zájezdu:

27.12. :  

V 16:30 hodin odjezd z Nového Boru, v 17:30 hodin Liberce, v 18:30 hodin z Mladé Boleslavi, v 19:30 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 17:30 z Hradce Králové, z Plzně ve 21:00, ve 13:30 z Ostravy, v 15:00 z Olomouce, v 16:30 z Brna, v 17:45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Lucemburska.

28. 12. : 

V ranních hodinách příjezd do hlavního města Lucemburska. Prohlídka – Adolfův most, historická budova Spořitelny, Ústavní náměstí, katedrála Notre Dame s hrobem českého krále Jana Lucemburského, Hradební vyhlídková cesta, Dolní město Grund, dále Velkovévodský palác, centrum města, tržiště, volno. V poledních hodinách odjezd do Francie. Odpoledne prohlídka Remeše - katedrála, za příplatek šampaňské sklepy firmy MUMM s ochutnávkou. (Dodává svůj šampus pro oslavy vítězství na Velkou cenu F1 i na další sportovní vrcholné akce !). Možnost nákupu nejznámějšího šampaňského i pro novoroční přípitek v Paříži za nejlepší cenu přímo u výrobce (cca 25 EURO za láhev 0,75 litru !). V podvečer odjezd do Paříže na ubytování do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/, dle možností večeře v okolí hotelu – poradí Vám průvodce.. 

29. 12. : Po snídani odjezd do centra Paříže na prohlídky: Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, vpodvečer osobní volno v centru Paříže s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. 

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !

30. 12. : Po snídani odjezd na prohlídku bývalého letního královského sídla - zámku Fontainebleau /známá Galerie Františka I., Míčovna, kaple a další interiéry/ se zahradami, volno na individuální prohlídku centra města s pěšími zónami a stylovými kavárnami, v poledních hodinách odjezd do Versailles na prohlídku královského zámku Versailles /známý Zrcadlový sál, Sál bitev, královské a královniny komnaty a další interiéry/. Prohlídka zámku a zahrad. Po prohlídkách krátké osobní volno ve Versailles - zde. vpodvečer s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !

31. 12. Silvestr : Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, bulvár Saint Michel, Lucemburské zahrady, Senát, bulvár Saint Germain, Latinská čtvrť, Řecká čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, účast na Silvestrovské oslavě a novoroční přípitek na Champs Elyseés nebo u Eifelovy věže v bezprostředním kontaktu s milióny návštěvníků Paříže z celého světa do časných ranních hodin ! 

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !

1. 1. Nový rok /svátek/: Mezí 2. a 3. hodinou ranní odjezd z Paříže. Za příplatek možnost dospání v hotelu cca od 3 do 9 hodin ! Tranzit Francií a Německem do ČR.. Ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 19 hodin (při dospání cca do 23 hodin) a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Doporučené kapesné:

80 – 120 EURO na vstupy a drobné suvenýry a také na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. Vstupy: Versailles zámek cca 11-14 EURO, Fontainebleau cca 10 EURO, Eifelova věž cca 12 - 15 EURO, loď cca 12 EURO, metro a lanovka na Montmartre cca 6 EURO. Louvre a Museé d´Orsay cca po 10 EURO, Pantheon cca 10 EURO-pro mladé z EU do 25 let ZDARMA.

   Cena zájezdu: 5.290,- Kč (sleva na 4.990,- Kč)

  PRVNÍ MOMENT při nákupu zájezdu alespoň  1  měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč  

  PRVNÍ MOMENT při nákupu zájezdu alespoň 2 měsíce před odjezdem sleva 300,- Kč  

Cena obsahuje: 

Dopravu lux.busem (VIDEO, KLIMA, WC), 

3x nocleh v hotelu Premiere Classe (www.premiereclasse.fr)     ŽÁDNÉ F1   

ve 3-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím (za příplatek možný 2- a 1-lůžkový pokoj)

Příplatky: 

komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny:140 Kč, 

2-lůžkový pokoj: 490,- Kč za osobu = celkem 980,- Kč, 

1-lůžkový pokoj: 1.960,- Kč, 

kontinentální snídaně: 3 x140,- = 420,- Kč/os..
Příplatek na prohlídku šampaňských sklepů u firmy MUMM s ochutnávkou 490,- Kč/os.! ZDE TAKÉ MOŽNÝ NÁKUP ŠAMPAŇSKÉHO !!!

(Ceny pro případný individuální výlet do Eurodisneylandu: doprava RER cca 15 euro, vstupenka cca 60 EURO, do 11 let cca 55 EURO.)

Stravování: kontinentální (francouzský) bufet za příplatek 140,- Kč za den = max. až 3 x 140,- Kč = až 420,- Kč

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní ! 

V autobusu bude možno zakoupit občerstvení za Kč.

Zájezd se uskuteční při minimálním počtu 32 přihlášených platících osob !

NEPOUŽÍVÁME hotely Formule F 1 se společnými WC a sprchami na chodbě !

Příplatek na prohlídku šampaňských sklepů u firmy MUMM s ochutnávkou 380,- Kč/os.!  ZDE TAKÉ MOŽNÝ NÁKUP ŠAMPAŇSKÉHO !!!

(Ceny pro případný individuální výlet do Eurodisneylandu: doprava RER cca 17 euro, vstupenka cca 68 EURO, do 11 let cca 58 EURO.)

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. 

Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

 

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena Urbanová-Plustour M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

..

Paris Seina Eiffel tower Versailles Louvre Mont Martre Sacre Cuer Moulin Rouge Disnay Land šampaňské MUMM Paříž Séna Eifelova věž Versai Louver Vítězný oblouk Mount Martr Champain sektPaříš Ajfelovka Ejfelovka Aifelova věž Verzaj Lúvr Vítěznej oblouk Sakre Kér Montmártr Mulinrůž Dyznylend Dyznylent Dyzneylend Dyzneyland Dyznejlend Dyznejlent Dyznejlend Dyznejland Silvestr 2018 Nový rok 2019 nad Sénou pod Eifelovkou šampaňské šampus sektadventní zájezdy předvánoční nákupy oslava Silvestra oslava Nového roku 2019