- - -

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

 

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

SILVESTR v Paříži

a zámky Fontainebleau & Versailles

AUTOKAREM

 logo

28.12.2020 – 1.1.2021

sleva na 2.799,-

Odjezdy z celé ČR bez příplatku !

Montmartre

Velkolepá oslava příchodu Nového roku 2021 v centru Paříže !

Opakujeme úspěšný zájezd z předchozích let ! Po celé tři dny budete nasávat atmosféru Silvestrovské Paříže na nejznámějších místech tohoto romantického města nad Seinou

Teploty v Paříži v tomto období: +4 až +10 °C
Vítáme rok 2021 pod Eiffelkou ! !

 

 

Paříž Silvestr 2020 / Nový rok 2021 - program zájezdu:

28. 12. : Ve 12:30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13:30 hodin z Liberce, ve 14:30 hodin z Mladé Boleslavi, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17:30 hodin, v 09:30 z Ostravy, v 11:00 z Olomouce, ve 12:30 z Brna, ve 13:45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Francie.

29. 12. : Dopoledne příjezd do Paříže, Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elyseés, náměstí Svornosti , Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, vpodvečer osobní volno v centru Paříže s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.  

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
30. 12. : Po snídani odjezd na prohlídku bývalého letního královského sídla - zámku Fontainebleau /známá Galerie Františka I., Míčovna, kaple a dalších interiéry/ se zahradami, volno na individuální prohlídku centra města s pěšími zónami a stylovými kavárnami, v poledních hodinách odjezd do Versailles na prohlídku královského zámku Versailles /známý Zrcadlový sál, Sál bitev, královské a královniny komnaty a další interiéry/. Prohlídka zámku a zahrad. Po prohlídkách krátké osobní volno ve Versailles i s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.

31. 12. Silvestr : Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, v poledních hodinách přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, Lucemburské zahrady, Senát, Latinská čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, Montmartre, bazilika Sacre Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, účast na Silvestrovské oslavě a novoroční přípitek na Champs Elyseés nebo u Eifelovy věže v bezprostředním kontaktu s milióny návštěvníků Paříže z celého světa do časných ranních hodin ! Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !

1. 1. Nový rok /svátek/: Mezí 2. a 3. hodinou ranní odjezd z Paříže. Za příplatek možnost dospání v hotelu cca od 3 do 9 hodin ! Tranzit Francií a Německem do ČR.. Ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 19 hodin (při dospání cca do 23 hodin) a s časovým dopočtem do ostatních míst !). 

Doporučené kapesné:

Doporučené kapesné:
60 – 80 EURO na vstupy a drobné suvenýry i na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. 

Vstupy: Eiffelova věž 10 – 14 EURO, loď 10 EURO, Louvre a Museé d´Orsay po 10 EURO, Versailles-zámek 11-14 EURO, zahrady cca 9 EURO, Fontainebleau zámek cca 10 EURO, Pantheon 10 EURO, výtah La Defense 10 EURO, metro a lanovka 8 EURO.

 

Cena zájezdu: 2.799,- Kč + taxa 990,- Kč

Cena obsahuje: 

Dopravu luxusním busem (VIDEO, KLIMA, WC) , 

2 x nocleh v hotelu Premiere Classe (www.premiereclasse.fr) ve 3-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím

za příplatek možný 2- a 1-lůžkový pokoj

Příplatky: 

komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny:140 Kč, 

2-lůžkový pokoj: 360,- Kč za osobu = celkem 720,- Kč, 

1-lůžkový pokoj: 1.440,- Kč, kontinentální snídaně: 2 x140,- = 280,- Kč/os.

Příplatek místní poplatky (vjezdy-vstupy do center měst, taxy atd.): 990,- Kč (nový poplatek)

Stravování: za příplatek kontinentální snídaně

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní ! 

 

V autobusu bude možno zakoupit občerstvení za Kč.

Zájezd se uskuteční při minimálním počtu 32 přihlášených platících osob !

Nepoužíváme hotely Formule 1 se společnými WC a sprchami na chodbě !

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena Urbanová-Plustour M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

..

Paris Seina Eiffel tower Versailles Louvre Mont Martre Sacre Cuer Moulin Rouge Disnay Land
Paříž Séna Eifelova věž Versai Lúver Vítězný oblouk Mount Martr Champain sektPaříš Ajfelovka Ejfelovka Aifelova věž Verzaj Lúvr Vítěznej oblouk Sakre Kér Montmártr Mulinrůž Silvestr 2019 Nový rok 2019 nad Sénou pod Eifelovkou šampaňské šampus sektadventní zájezdy předvánoční nákupy oslava Silvestra oslava Nového roku 2019