Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Itálie:     na Ischii(6 letecky)

Maďarsko: Silvestr v Tapolca(4)  v Hevízu(vlastní dopravou)

Nizozemí:     v Amsterdamu(4 busem)  

Slovensko:  v Podhájské***B(busem)   v Podhájské V(busem)   v Podhájské_A(busem)

USA:   v NEW YORKU(6 letecky)

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Silvestr v Paříži

 

EUROVÍKENDY LETECKY

(2 noci) hotel*** se snídaní

 

Tři dny budete dýchat silvestrovskou atmosféru

města nad Seinou !

 

 

Termíny a ceny   >>>ZDE

Moulin Rouge

 

Paříž – vítejte v uměleckém, ekonomickém a politickém centru Francie. Tato světová metropole je proslavena přitažlivou krásou, zdejším způsobem života, smyslem pro styl, vynikající gastronomií. Paříž je též centrem módního světa a parfumerie. Je pokladnicí historických památek ze všech slohových období i moderní architektury (La Defénse). 

Je známa širokými bulváry, luxusními obchody i útulnými kavárničkami. Je též přední metropolí světové turistiky. Nezapomenutelným zážitkem je i projížďka lodí po Seině a návštěva královského sídla Versailles. 

Je nám potěšením přivítat Vás v Paříži!

 

 

Program zájezdu s poznávacím obsahem i průvodcem v ceně:

1. den:

po příletu do Paříže odjedeme do hotelu, v případě možnosti se ubytujeme, nebo si uložíme zavazadla do určeného prostoru a odejdeme s průvodcem na pěší procházku Paříží – procházka Montmartrem, zaměřená na jeho historii a umělecký život: bulváry Rochechouart a Clichy, náměstí Pigalle, nám. Blanche a Moulin Rouge, místa spojená s filmem „Amélie z Montmartru“, rue Lepic (Vincent van Gogh), Place des Abesses (nám. Abatyší), Bateau-Lavoir na Place Goudon (obydlí malířů, sochařů a básníků, počátek kubismu), dům Jeana Maraise, jeho plastika „Muž, který prochází zdí“, náměstí Dalidy, jediná pařížská vinice, budova kabaretu „Au lapin agile“, Place du Tertre a rychlomalíři, prohlídka baziliky Sacré-Coeur a návrat na bulvár Rochechouart – cca 4 hodiny. Poté se půjdeme podívat na Eiffelovu věž, individuální volno. Nocleh.

2. den:

v 09:00 hodin začíná procházka s průvodcem nejznámějšími objekty Paříže: Place de la Concorde, zahrady Tuilleries, Louvre, Palais Royal se zahradou, pasáž Vivienne, náměstí Victoires, kostel St-Eustache (varhanní koncerty, náhrobek Colbert a jiné), tržnice Les Halles („Břicho Paříže“), Centre Pompidou, fontána „Svěcení jara“, Hotel-de-Ville (pařížská radnice), ostrov Ile-de-la-Cité a katedrála Notre-Dame, konec procházky v Latinské čtvrti v uličce Rue-de-la-Huchette. Večer nás čeká projížďka lodí po Seině (fakultativně) a večer individuální oslava Nového roku. Nocleh.

3. den:

po snídaní následuje s průvodcem další procházka Paříží Latinskou čtvrtí: universita La Sorbonne, Pantheon, Lucemburské zahrady, Pont Neuf nebo individuální volno. Odpoledne odletíme do Prahy.

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních 

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TERMÍN

počet

nocí

čas* Hotel** cena*** stav****
Od Do
2 0 1 7
 30.12.2017 01.01.2018 2 --:--/--:-- Faubourg*** 10 990  R 

1     předběžný čas odletu je-li znám


3  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety a služby na vyžádání (např. připojištění)

2   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


4 stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

 

Cena obsahuje:

pravidelnou leteckou dopravu Praha-Paříž-Praha, letištní taxy, palivový a bezpečnostní poplatek, transfer z letiště do hotelu a zpět,

2x ubytování v hotelu*** s bufetovou snídaní, pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky, Wi-Fi, odborného průvodce.

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek. 

Vstupy do státních muzeí a národních památek ZDARMA pro mládež z EU do 25 let. Ve Versailles do 26 let.

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj (na vyžádání)

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

Slevy:

Příplatek za zavazadlo přes 15 kg do zavazadlového prostoru - 15 €/1 cesta.

Fakultativně :

Večerní projížďka lodí po Seině Kč 330,-

vstupy: do zámku € 15,- Velký a Malý Trianon včetně Les Hameau € 10,-

Možnost zajištění vstupů či rezervací do nejznámějších kulturních památek, kabaretů vč. revue či známých pařížských restaurací.

 

Hotel Faubourg 216-224***

Ubytování: hotel ***

www.faubourg216224.com/en/

224 Rue du faubourg Saint-Denis, 75010 Paris

hotel leží severně od centra města, cca 5 minut od metra Les Agnettes, kterým se dostanete za 12 minut přímo k Champs – Ellyssés. 

Pokoje jsou standardně vybaveny WC / sprchou, fénem, TV a Wi-Fi připojení zdarma. Některé pokoje jsou bezbariérové, v hotelu je výtah. Hotel Faubourg má jídelnu s klenutým kamenným stropem, kde se každé ráno podává snídaně formou bufetu. 

Na skleničku si mohou hosté zajít do hotelového baru. Je otevřený 24 hodin denně a zdobí ho rostliny bambusu.

 

Stravování:

Snídaně formou švédských stolů.

 

příplatek za jednolůžkový pokoj

Faubourg***
Faubourg - Gar du Nord Faubourg***

Už víte, jak naložit se svým časem na našem zájezdě ?

Nabízíme Vám tyto fakultativní výlety:

Zámek se zahradami ve Versailles – polodenní výlet

není daleko od Paříže a je to zámek "par exellence". Kdysi jej čtyři francouzští panovníci vyměnili za Paříž. Můžete projít malý nebo velký okruh hlavním zámkem a zahradami. Pokud zbude čas, zajděte si ve Versailles třeba ještě na trh.

Vstupné do zahrad a do zámku se platí na místě

Děti do 18 let jsou zdarma nebo za snížené vstupné(dle termínu).

Versailles

Plavba po Seině

poznáte Paříž z jiného úhlu, objevíte skutečnou krásu pařížských mostů. A památky, které zdobí břehy Seiny, se Vám ukáží v jiném světle. Plavbu doporučujeme ve večerních hodinách. Osvětlená Paříž a zářivá Eiffelova věž jako na dlani? Budete odměněni...

Odjezd od mostu Pont de l`Alma, Bateaux-Mouches.

Provoz lodí každou půlhodinu, 10.00 – 23.00 hod., plavba sama trvá 1 hod. 10 min.

plánek projížďky

Kabaret César Palace

Mistr ceremoniář vás uvítá a pozve vás na večírek což vás přenese do typického elegantního prostředí noblesních pařížských kabaretů.
Nová revue vás zve do světa smíchu, peří a flitrů. Od 22 hodin uvidíte řadu uměleckých vystoupení během show trvající hodinu a 45 minut.
Po Show si můžete vychutnat atmosféru 70. a 80. a zatančit si od půlnoci do 2:00.

Kabaret César Palace

Moulin Rouge

(česky Červený mlýn) je kabaret, který se nachází ve čtvrti Pigalle, na Boulevard de Clichy na úpatí Montmartru v Paříži. Kabaret byl založen v roce 1889 a je tedy stejně starý jako Eiffelovka. Za dobu jeho existence zde vystupovalo mnoho umělců, jako např. La Goulue, Josephine Baker, Frank Sinatra, Jean Gabin, Yvette Guilbert, Jane Avril, Mistinguett, Joseph Pujol, Édith Piaf, Ella Fitzgerald, La Toya Jackson aj. O tomto kabaretu bylo také natočeno několik celovečerních filmů, filmových dokumentů a objevil se i v literárních dílech.

S tímto kabaretem je spojen tanec kankán, jehož tanečnice zachytil na svých obrazech stálý návštěvník podniku malíř Toulouse-Lautrec.

Moulin Rouge

Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_S  Atény_S  Barcelona  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Drážďany(vlak)  Florencie_B  Florencie_S  Istanbul_R   Istanbul_S   Londýn_B  Londýn_R  Lisabon_A   Lisabon_B  Lisabon S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_B    Paříž_R   Petrohrad_BEN   Petrohrad_klenot_R   Petrohrad+Moskva   Zimní Petrohrad_2020   Zimní Petrohrad_2021   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T   Istanbul_FESTIVAL tulipánů    Ženeva_EURODEN   Ženeva_EUROWEEKEND     Amsterdam, Rotterdam a Floriade 2022   Velikonoce v Tatrách S

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

France, paris, seina, eiffel tower, mont martre, euroweekend, Versailles,

francie, paříž, svatý grál, séna, eiffelova věž, eurovíkend,

paříš, montmártr, eifelova věž, eifelovka, eifelofka, ajfelofka, eurovíkent, versaj, verzaj,

natur, euroagentur, květnové svátky, exim, čedok, smart wings, travel service natur snail travel reisen tour