Hlavní MENU                                                   Kontakt                                         ZPĚT NA POZNÁVACÍ


další MENU tématické:   KVĚTINY   RELAX   TECHNIKA   UMĚNÍ A KULTURA


 ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

OPERA

VE VERONSKÉ ARÉNĚ

 

Nejvelkolepější operní představení na světě v antické Aréně s až 350 pěvci, herci a komparsisty na jevišti pod širým letním italským nebem. 

Pouze tady můžete sledovat slavné árie v tričku, kraťasech

a se skleničkou vína v ruce... 

...zkrátka atmosféra jako za časů Verdiho.
 

 Rozhodli jsme se, že zájezd odjedeme – to odjet lze. 

Týden před odjezdem vám pošleme odbavení. Opera třeba ještě bude, to teď nikdo neví. V Itálii vylepšují možnosti v podstatě denně a máme signály, že o nějakých programech v Aréně se uvažuje. Pokud by představení nebylo či bylo v nějaké omezené podobě, vrátíme cenu vstupenky a místo představení bude náhradní program - 2 celé dny na Gardě. Paráda -

Termín

Cena dospělý

Cena dítě

Poznámka

02.07. - 05.07.2020

5 990 Kč

4 792 Kč

 

Program na příští rok najdete ZDE

Děti do 15-tých narozenin

mají v doprovodu dvou dospělých slevu 20%.

Hudební Itálie 2018 - VERONA

Nabocco

 

Dva dny příjemného a osvěžujícího programu u jednoho z nejkrásnějších alpských jezer Lago di Garda, jehož jižní část se rozlévá do roviny a přináší překrásné koupání a jehož severní část je dramaticky vklíněna do skalních stěn. 

Čeká vás koupání, výlet do hor (výjezd lanovkou), plavba rychlými motorovými čluny kolem poloostrova Sirmione s největší římskou vilou severně od Říma a s horkým pramenem v jezeře či se Scaligerským hradem, kterým také na lodi proplujete. Malebná městečka, rybářské přístavy, hrady, pevnosti, citrusové háje, palmy a hory….

 

OPERA VE VERONSKÉ ARÉNĚ 2020 - podmíněný program zájezdu:

1.den: 

Odjezd z Prahy ve 22.00 hodin (ostatní místa s časovým odstupem).

2.den: 

Severní strana jezera Lago di Garda – Arco – letovisko Habsburků – městečko pod strmými vápencovými útesy, se středověkým hradem (jedna z nejkrásnějších středověkých pevností v Alpách), arboretum s exotickými a středomořskými rostlinami, palmová promenáda,…Riva del Garda – romantické městečko s kavárnami na břehu Gardského jezera, Malcesine u Gardského jezera se Scaligerským hradem a s otáčivou lanovkou na Monte Baldo (fantastické výhledy) nebo možnost koupání v jezeře. Dojezd na ubytování do 4* hotelu nedaleko Verony.

3.den:  

Po bufetové snídani dopoledne jižní strana jezera Lago di Garda – Sirmione – dlouhý poloostrov s překrásnými plážemi, horký pramen v jezeře či největší římská vila na sever od Říma, Scaligerský hrad, plavba rychlými motorovými čluny, koupání, relaxace. Alternativně výlet busem – Peschiera – jezerní pevnost a Lazise –rybářské městečko. V cca 14 hodin přejezd do Verony – prohlídka města a volno před operou. 

Ve 21 hodin – nejvelkolepější operní představení na světě v antické Aréně. Po skončení noční transfer do ČR.

4.den: 

Návrat do Prahy kolem poledne (ostatní místa s časovým odstupem).

 

Cena:      5.990 Kč

Cena zahrnuje: 

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 4* s bufetovou snídaní, 

vstupenku na představení(nečíslované sektory), 

průvodce, 

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Příplatky:

jednolůžkový pokoj  +1.200 Kč

Večeře +500 Kč
kompletní pojištění Allianz (ptejte se v kanceláři).

Nástupní místa:

Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, dále podle prvního prodeje buď Kolín či Chlumec nad Cidlinou a Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň.


*) Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012: cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí bylo možné jen do 26. června 2012. Po tomto datu mohou děti cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností je třeba předložit rodný list dítěte, občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. Poplatek za cestovní pas je 100 Kč , za občanský průkaz do 15 let věku dítěte se platí 50 Kč.

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů 
(i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti - to neplatí jen pro ilegální imigranty)
Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE:
CESTOVNÍ DOKLADY

 


Hlavní MENU                                                   Kontakt                                         ZPĚT NA POZNÁVACÍ


další MENU tématické:   KVĚTINY   RELAX   TECHNIKA   UMĚNÍ A KULTURA


 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Radek Kredba - Cestovní agentura PERMON).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Itálie Italy Verona Arena NABUCCO Aida Sirmione Lago di Garda Giuseppe Verdi Milán Giacomo Puccini
Carmen Gioacchino Rossini Richard Wagner Georges Bizet